קורסים מקצועיים קורס פיתוח אפליקציות לאייפון אריאל

 

חברת אפל חוללה מהפכה בעולם הטלפונים הניידים ומחשבי כף היד, בשנת 2007 השיקה החברה תחת הנהלתו וחזונו של ג'ון ברייס את הטלפון הסלולארי אייפון. האייפון הוא מכשיר טלפון נייד שעושה הרבה יותר מאשר רק טלפון, המכשיר הציג את טכנולוגית הטאץ' וכלל הרבה פונקציות מובנות כמו מצלמה, רשמקול, נגן מוזיקה, נגן סרטים, דואר אלקטרוני, יומן פגישות, מחשבון, קונסולת משחקים, מכשיר ניווט מבוסס גי.פי.אס, דפדפן אינטרנט ועוד. מעבר לכך הוא סיפק פלטפורמה לפיתוח אפליקציות לאייפון שמאפשרת לכל מפתח שנרשם לפתח אפליקציות עבור המכשיר הוצעו למכירה בחנות האפליקציות של של אפל.

בהמשך השיקה החברה מכשיר חדשני נוסף האייפד, שגם הוא כמו האייפון משתמש בחנות האפליקציות לרכישה והתקנת אפליקציות במכשיר. היום כמעט ולכל אדם ישנו מכשיר נייד חכם ולהרבה אנשים יש מכשיר אייפון או מכשיר אחר של אפל מבוסס IOS, באמצעותו המשתמש מנהל את הפגישות, שיחות, תמונות, דואר אלקטרוני, שירותי חניה, מסחר, טיסות ועוד שימושים רבים ומגוונים. מתעניינים בפיתוח אפליקציות לאייפון? הרשו לנו להמליץ על כאן המדיה, החברה שכבשה בסערה את שוק פיתוח האפליקציות בישראל. בשנת 2008 חברת אפל השיקה חבילת תוכנות וסביבת פיתוח למכשירים מבוססי IOS. פיתוח אפליקציות עבור מכשיר האייפון הפך לתחום מאוד פופולרי ורווחי, מפתחי האפליקציות מציגים את היישומים שלהם בשוק שמכיל מליוני לקוחות ופוטנציאל רווחי גדול. מעבר לכך חברות גדולות רבות מפתחות ממשק לשירותי החברה ממכשיר האייפון כאמצעי לקידום ושירות.

מכשיר האייפון 4s הציג טכנולוגיה חדשה נוספת ממשק דיבור בעל בינה שמזהה פקודות קוליות, הפוטנציאל שלו עצום מבחינת היישומים האפשריים. אנחנו בטח עוד נשמע רבות על יישומים חדשניים שמשתמשים בממשק זה. מכאן שהפוטנציאל והדרישה למפתחי אפליקציות אייפון רק תגדל.

 

 

קורס פיתוח אפליקציות לאייפון – ידע

אם אתה מפתח תוכנה שרוצה לפרוץ קדימה לתחום מרתק, חדשני, מתפתח ולא פחות חשוב עם פוטנציאל רווח גדול, לימודי פיתוח אפליקציות לאייפון יתנו לך את הכלים והידע שיעזרו לך לעשות זאת. זהו תחום יצירתי ואפשרויות התעסוקה בו רבות. בקורס אתה תקבל ניסיון מעשי וידע בכל הקשור בפיתוח האפליקציה לרבות אפיון, תכנון, פיתוח, בדיקות ופרסום. אנחנו בידע נעזור לך למצוא את מוסד הלימודים שיתאים ביותר עבורך ללימודי פיתוח אפליקציות לאייפון.

 

קורס פיתוח אפליקציות לאייפון – נושאי לימוד

בקורס פיתוח אפליקציות לאייפון תלמד על הכלים וסביבת הפיתוח לאייפון בין הנושאים תלמד על יסודות שפת התכנות Objective C שפותחה עבור אייפון, כלי הפיתוח Xcode ו-Interface Builder, תלמד להשתמש בממשק המולטי טאץ' וממשקי המשתמש האחרים, לחצנים, GPS ושירותי מיקום, פקדים ועוד. הקורס מקיף גם חומר בנושאי תכנות כלליים ויעשיר את הידע של המשתתפים בנושא התכנות ופיתוח התוכנה. השימוש בכלי הפיתוח בקורס יכינו אותך ויציידו אותך בכלים והידע שאתם תוכל לפתח אפליקציות בעצמך.

 

קורס פיתוח אפליקציות לאייפון – תעודה

עם סיום הקורס ועמידה בתנאים של מוסד הלימודים תקבל תעודת סיום מטעם מוסד הלימודים.

 

קורס פיתוח אפליקציות לאייפון – תנאי קבלה

הקורס מיעוד בעיקר למפתחי תוכנה ובעלי ידע קודם בפיתוח אפליקציות, עם זאת גם ללא רקע בפיתוח תוכנה תוכל להשתלב ולהצליח במידה ואתה ניחן ביכולת טכנית ויכולות למידה טובות.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
טאגים מומלצים
מחשבים ותכנות
באר שבע
קורסים מקצועיים / העשרה
טאגים נפוצים