קורסים מקצועיים צילום קולנוע אריאל

 

קולנוע הוא תחום אומנות חדש יחסית אך עם זאת הוא תחום האומנות הפופולרי ביותר, קולנוע הוא יצירת תוצרי תרבות, אותם סרטים שבהם צופים מליונים ברחבי העולם. הקולנוע נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו והנו בעל חשיבות בעיצוב התרבות. לימודי הקולנוע מלמדים את התלמיד את העקרונות והפעולות הנדרשות כדי ליצור סרט שלם.

לימודי קולנוע – ידע

אם בחרת בתחום שמלא ביצירה, אומנות, חדשנות אחד שמעצב את התרבות ומתקשר למיליוני אנשים, לימודי קולנוע יתנו לך את הכלים התאורטיים והמעשיים להגשים את עצמך בתחום. אם בחרת להיות מפיק, במאי, תסריטאי, צלם, כותב, עורך או כל אחד מהתפקידים הנדרשים לשם יצירת סרט, לימודי קולנוע יכשירו אותך להצליח במקצוע.

 

לימודי קולנוע – נושאי לימוד

לימודי קולנוע כוללים מגוון של נושאים הקשורים בקולנוע, תסריט, כתיבה, בימוי, צילום, עריכה ועוד. במהלך הלימודים תלמד ותתנסה בכל אחד מהתפקידים הנדרשים לשם יצירת סרט, תלמד על טכנולוגיות חדשות הקשורות בצילום ועריכה, אפקטים, אנימציה וכדומה. מסלולי הלימוד ישתנו בהתאם למסלול בו תבחר להתמחות ויתמקדו במתן כלים וניסיון רב יותר באותו מסלול.

 

לימודי קולנוע – מסלולי לימוד והתמחויות

סטודנטים לקולנוע בוחרים בדרך כלל במסלול התמחות שמתאים להם בנוסף ללימודים הכלליים של קולנוע. ההתמחויות הרווחות הן צילום, כתיבה, אנימציה, עריכה והפקה, הדמיה ואפקטים ועוד. ההתמחות במסלול מסוים מעניקה לתלמיד ידע מעשי נרחב ומכשירה אותו להשתלב בתפקיד בקלות.

 

לימודי קולנוע – תעודה

בהתאם למסגרת הלימודים בה בחר התלמיד ומוסד הלימודים מוענקת תעודת הסמכה עם סיום הלימודים ועמידה בתנאים לתעודה. אם הלימודים נעשו במוסד שמכשיר לתואר ראשון תוענק תעודת תואר ראשון וכדומה. היוקרה והמוניטין של מוסד הלימודים וההצלחה של בוגריו בתחום משפיעות על ההשתלבות של התלמיד בתחום.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים