קורסים מקצועיים לימודי פרסום אפקה

 

אתה רוצה להיות פרסומאי? להגיע עם המסר שלך ולהשפיע על קהל היעד? לימודי פרסום יעניקו לך את הידע התאורטי ואת הניסיון המעשי ביצירת קמפיינים פרסומיים מוצלחים. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי פרסום.

 

 

הפרסום הוא למעשה תקשורת שמטרתה להעביר מסר אחד או יותר תוך שימוש במדיות וערוצי תקשורת שונים, קהל היעד נבחר בהתאם למוצר ולדרישות המפרסם ברוב המקרים אחרי סקר שנעשה לאיסוף נתונים. מטרת הפרסום היא בעיקר הצגת מוצר או שירות, יצירת צורך, הארת עיניים בנוגע למוצר או השירות, הבלטת התכונות ביחס למוצרים דומים והנעה לפעולה.

 

אנשי פרסום צריכים להתמודד עם אתגרים לא קלים ישנן הרבה חברות ומוצרים בשוק ואפיקי מידע רבים. הפרסומאי קובע ומשנה הרגלי צריכה ויוצר ביקוש במידה והוא מיומן ובעל יכולות בתחום. ערוצי הפרסום הולכים ומתחדשים עם השנים והפרסומאי צריך לדעת להתאים את עצמו לענף דינאמי ותחרותי.

 

לימודי פרסום מכשירים את הסטודנט בכל הנושאים הקשורים במקצוע. מהשלבים הראשונים של איפיון וסיקור המוצר, ביצוע סקרים על קהלים שונים, הגיית רעיון, הפקת הפרסום ועד לשלב הצגתו. כל שלב בדרך חשוב ושליטה וידע בכל אחד מעקרונות הבסיס יביאו ליצירת קמפיינים מוצלחים.

 

נושאי הלימוד מתעדכנים בהתאם לשוק ומעבר ללימודי הבסיס ישנם קורסים שמתאימים למצב העדכני בענף הפרסום.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים