קורסים מקצועיים טכנאי שיניים

טכנאי שיניים הוא מקצוע טכני שלמעשה משמש עזר ותמיכה לרפואת השיניים. לימודי טכנאי שיניים יכשירו אותך במקצוע מבוקש וחלק בלתי נפרד מרפואת השיניים. הטכנאי הוא זה שעובד מאחורי הקלעים ומכין את המבנים, שחזורים, מערכות שיניים, פרוטזות וכדומה, הטכנאי לא מתקין או עובד למעשה ישירות עם המטופל אך מספק לרופא השיניים את מה שנדרש לשם הטיפול.

ישנם מספר דרגות הסמכה לטכנאי שיניים, ההסמכה ניתנת באישור משרד הבריאות לאחר עמידה במבחני הרישוי הממשלתיים ובכפוף לתקנות רופאי השיניים. לכל אחת מרמות ההסמכה תידרש לעבור בחינה כאשר לדרגות הבכירות יותר יהיה עליך גם להציג ניסיון מעשי מוכח בתחום.

הלימודים מגוונים ומתחילים בלימוד יסודות ומבואות לרפואת שיניים וטכנאות שיניים וממשיכים בהדרגה עד לידע בניהול מעבדות שיניים, ישנם קורסים רבים המקיפים את החומרים, הכלים ושיטות לעבודה בטכנאות שיניים. הידע שנלמד בקורס יצייד אותך בידע, תרגול ובכלים מעשיים להתמצאות ויכולת בתחום, כמו כן יכין אותך למבחני ההסמכה.

כדי להתקבל למסלול יידרשו ברוב המקרים תעודת בגרות ושנים עשר שנות לימוד לפחות, הלימודים אורכים כשנתיים כשלאחר מכן יש לגשת למבחני ההסמכה.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים