סדנת צחוק אימון אישי

 

צחוק הוא הביטוי של שמחה, אושר ובדיחות. בזמן הצחוק מופעלים שרירים בגוף ומתרחש שינוי הורמונלי בגוף, חוקרי בריאות גילו שבצחוק ישנן איכויות מרפאות לגוף ולנפש ואנשים שמרבים לצחוק מאריכים ימים. סדנת צחוק היא מפגש קצר של מספר שעות שהפעילות בו באה לעודד צחוק אצל המשתתפים. ההרגשה שמשרה הצחוק והאווירה המשוחררת עוזרות למשתתפים להפיג לחץ ושחיקה ולעורר רגשות חיוביים ושמחה. סדנאות צחוק הן טרנד עכשווי, זו פעילות חווייתית ומשחררת שבנוסף יש לה השפעות מרפאות לאדם.

 

סדנת צחוק – מהלך הסדנה

ברוב סדנאות הצחוק ישנה הרצאה חווייתית על הנושא שמראה את המעלות של הצחוק ואיך הוא משפיע על הגוף ועל הנפש, בנוסף מקבלים המשתתפים טיפים ודרכים שיעזרו להם להכניס שמחה ועליזות לחיים ואיך להתמודד מול האתגרים של היום יום בגישה שמחה יותר. משם בדרך כלל ישנם תרגילי צחוק שמביאים את המשתתפים לצחוק ולחוות את העניין המשחרר שבצחוק. בהתאם לסדנה הפעילויות הבאות מביאות את המשתתפים לצחוק אם על ידי תרגלי צחוק, הצגת מצבים היתוליים על ידי המדריך או הצגת מצבים מצחיקים של המשתתפים יחד עם המדריך.

 

סדנת צחוק – למי זה מתאים?

סדנת צחוק מתאימה לכל קבוצה של אנשים כאשר עדיף להשתתף בסדנה בה האנשים מכירים אחד את השני כמו, קולגות לעבודה, לימודים או משפחה. סדנאות הצחוק מתאימות לכל גיל והן פעילות מהנות שמשפרות את מצב הרוח, התקשורת ועוד רבים מהדברים שהזכרנו קודם. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את סדנת הצחוק המתאימה ביותר עבורך.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים