לימודי תואר ראשון / שני לימודי חשבונאות טכניון

 

עולם העסקים הישראלי והבינלאומי רואה במקצוע ראיית החשבון את אחד המקצועות המרכזיים והחשובים שבו. אין חברה ציבורית, בנק או תאגיד שאינם מטילים את כובד משקלם על נושא זה. חשבונאות היא למעשה שפה של דוחות כספיים. רואה החשבון מוכשר לכתוב דוחות כאלה אך יודע גם לנתח אותם. הוא גם מבקר את ההתנהלות הכספית של החברה או התאגיד, מציג מאזנים ומנתח אותם והוא צריך גם לייצג את החברה בה הוא מועסק בפני רשויות המס.

 

לימודי חשבונאות מתאימים למועמדים מצטיינים. תכנית הלימודים לתואר ראשון משלבת בין מנהל עסקים לבין לימודי חשבונאות, קורסי מימון מתקדמים וגם ביקורת ומיסים.

הסטודנטים לומדים גם קורסים בתחומי מחשבים, משפט עסקי ותקשורת.

 

לימודי חשבונאות בירושלים או באינטרנט אפשריים והביקוש הוא רב. לימודים אלו כוללים מגוון רחב בלימודי הנהלת חשבונות בסוגים בסיסיים ומתקדמים. כמו כן קיימים מסלולים של לימודי חשב שכר בכיר, לימודי יעוץ מס, לימודי חשבונאי בכיר ומדופלם והשתלמויות לכאלו שסיימו את לימודיהם. לימודי חשבונאות מידע ודירוג ניתן למצוא בקישורים הנוספים.

 

ניתן ללמוד ראיית חשבון בשני מסלולים עיקריים: לימודים במסגרת חוץ אקדמית ולימודים במסגרת אקדמית.בזו הראשונה, הנבחן ניגש בצורה עצמאית אל מבחני מועצת רואי החשבון. בשיטה השנייה, התלמיד לומד במסגרות אקדמיות כלכלה או מנהל עסקים עם התמחות בראיית חשבון במשך שלוש שנים. תנאי הקבלה הם כמקובלים במוסדות להשכלה גבוהה ויש לברר ישירות מול המוסד.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
טאגים מומלצים
חשבונאות וכלכלה
ירושלים
תואר ראשון / שני
טאגים נפוצים