לימודי תואר ראשון / שני לימודי חשבונאות תל אביב

ראיית חשבון או "חשבונאות" כפי שהיא קרויה משלבת בין תחומי הכלכלה ומנהל עסקים ומשתייכת למדעי החברה. זו שיטה אוניברסאלית קבילה לצורך ניתוח והצגת תוצאות עסקיות לצורכי מס ולמסחר בניירות ערך.

 

לימודי חשבונאות באוניברסיטת תל אביב אורכים ארבע שנים והם אפשריים במסלול חד חוגי ובמסלול דו חוגי. במסלול הדו חוגי ניתן לשלב חשבונאות עם משפטים, מנהל עסקים, מחשבים וחוגים נוספים. עם סיום הלימודים הסטודנטים יזכו בשני תארים ויהיה עליהם לגשת למבחני מועצת רואי החשבון בישראל ולהשלים תקופת התמחות בת שנתיים. עמידה בתנאים אלו יאפשרו את הסמכתם של הבוגרים כרואי חשבון ויותר להם לעסוק במקצוע.

 

לימודי החשבונאות באוניברסיטת בן גוריון מתקיימים בתנאי לימוד מעולים ובוגרי המחלקה במסלול זה הם מהמצליחים ביותר בארץ במבחני מועצת רואי החשבון. גם כאן ישנם מסלולי לימוד משולבים כמו כלכלה ומנהל עסקים, כלכלה וחשבונאות, כלכלה בשילוב ניהול או שילוב במחלקות אחרות.

 

במסגרת התואר הראשון תכניות הלימודים מבוססות על קורסי יסוד בתורת המחירים, מקרו כלכלה, כלכלה פיננסית, כלכלה ניסויית, תורת המשחקים ועוד.

תכנית התואר השני מורכבת ממסלול מחקרי המקנה יכולת לבצע מחקרים כלכליים ומסלול מקצועי המכשיר את הסטודנטים לעבודה במגזר הפרטי או הציבורי.

 

תנאי הקבלה לקבלה לאוניברסיטת בן גוריון מבוססים על ציון סכם המשתנה מעת לעת אך אינו פוחת מ 680 ובנוסף ציון 80 לפחות במתמטיקה 4 יח"ל או 70 לפחות ב 5 יח"ל.

 

מסלולים

קורסים

ספרים

מורים

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
חשבונאות וכלכלה
תואר ראשון / שני
טאגים נפוצים