לימודי תואר ראשון בלוגיסטיקה ירושלים

 

לוגיסטיקה היא התחום שדואג לכל מה שקשור באספקת החומר והשירותים הנחוצים לאזורי הייצור בארגון, זה כולל איתור, רכישה, אחסנה, שינוע, הפצה, חלוקה וכדומה. הפונקציה של לוגיסטיקה חשובה מאוד בארגון ומביאה לשיפור בתפוקות ייצור, עלות החומר והייצור, חסכון במשאבים ומהירות אספקת המוצרים. זהו תחום מתפתח והיום עם חברות הענק שמפיצות בכל העולם הנושא של לוגיסטיקה מקבל חשיבות עליונה בהצלחה והרווחיות של הארגון.

 

לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון – ידע

אם אתה מתעניין בתחום רחב הכולל ידע מעמיק בנושאים רבים כמו יבוא, ייצוא, תמחור, רכישה, ארגון, שינוע ועוד נושאים רבים אחרים בשרשרת מאיתור הצורך ועד לאספקת החומר לאזורי הייצור ומעבר לכך, לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון יעניקו לך ידע תאורטי והתנסות מעשית בנושא. תוכל להשתלב בארגונים שונים בתחום הלוגיסטיקה והניהול, ישנם אף ארגונים שהוקמו ומטרתם היא שירותי לוגיסטיקה לעסקים.

 

לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון – נושאי לימוד

הלימודים ללוגיסטיקה כוללים נושאים רבים ומטרתם להעניק לסטודנט ידע מעמיק בנושאים הקשורים בשיווק, כלכלה, יבוא ויצוא, אחסנה, רכישה, מיסוי ועוד. הלימודים משלבים ידע עדכני בטכנולוגיות ניהול מלאי ומחסנים, יישומי מחשב ליישום בנושאים השונים השייכים לתחום, התנסות מעשית ועוד הכל כדי להביא את הסטודנט ליכולת יישומית בהמשך. בין הקורסים שנלמדים במסלול: יסודות המימון, כלכלה מיקרו ומאקרו, משאבי אנוש, סטטיסטיקה, לוגיסטיקה, ניהול מלאי, תורת השיווק, ניהול רכש, אחזקה, מערכות מידע, שיטות קטלוג, יישומי מחשב ועוד.

 

לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון – תעודה

עם סיום הלימודים במסלול ועמידה בהצלחה בתנאים שהציב מוסד הלימודים תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון בלוגיסטיקה B.A. במקרים רבים התואר נלמד במסלול דו חוגי כמו כלכלה ולוגיסטיקה. משך הלימודים לתואר ראשון הם שלוש שנים, ייתכן והמסלול הדו חוגי יתארך. למידע בנוגע לכל המסלולים וההתמחויות האפשריות יש לפנות למוסד הלימודים.

 

לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון – תנאי קבלה

קיים הבדל בתנאי הקבלה בין מוסד לימודים אחד לאחר וברוב המקרים הם נקבעים על פי ציון המבחן הפסיכומטרי בשילוב ממוצע הבגרות, מוסדות לימודים אף דורשים לעתים ראיון קבלה למסלול. כדי לקבל את התנאים המלאים יש לפנות למוסד הלימודים.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים