לימודי רפואה לתואר ראשון

 

תחום הרפואה הוא לא פשוט ומקיף נושאים רבים, אם בחרת להגשים את עצמך בתחום הרפואה אתה הולך לקבל ידע עיוני ומעשי בתחום מאוד עתיק ומאוד עדכני. לימודי הרפואה יעניקו לך את הידע איך לאבחן, לטפל ולמנוע ליקויים גופניים.

לימודי רפואה

תנאי הקבלה ללימודי רפואה הם קשוחים וגם הלימודים עצמם דורשים התמדה והשקעה. העיסוק ברפואה הוא מאוד בעל ערך לחברה. היום הרפואה התפתחה מאוד עם הקדמה הטכנולוגית, כלי האבחון והטיפול הרבה יותר מדויקים ויעילים ועל העוסק ברפואה לדעת נושאים רבים.

הלימודים עצמם נמשכים שבע שנים עד לקבלת תעודת הסמכה ברפואה, השנה הראשונה היא שנת קדם רפואה לאחר מכן לימודי רפואה קדם קליניים ואז לימודי רפואה קליניים והשנה האחרונה היא שנת סטז'.

נושאי הלימוד

הלימודים כוללים קורסים בסיסים במדעי הטבע כגון: אנטומיה שהיא חקר המבנה הפיזי של אורגניזמים, רוקחות, סטטיסטיקה, כימיה וביוכימיה, מיקרו ביולוגיה, אימונולוגיה שהיא חקר תורת החיסון, ביולוגיה מולקולרית, גנטיקה, פתולוגיה, היסטולוגיה שהיא חקר הרקמות, אלקטרוניקה רפואית, חקר המוח ועוד נושאי הרפואה הקלינית כוללים: רפואה פנימית, משפחה, ילדים, כירורגיה, דרמטולוגיה, פרוקטולוגיה, גינקולוגיה, אורטופדיה, ניורולוגיה, קרדיולוגיה ועוד תחומים רבים.

עיסוק ברפואה

בוגרי מסלול ההכשרה לתעודה ברפואה יכולים להשתלב בעבודה במקומות רבים הן בתי חולים, קופות החולים השונות, צבא, חברות פרטיות ועוד. הם יכולים גם לפתוח פרקטיקה משל עצמם. התחום מבוקש ולא רק לרופאים גם לאחיות, מומחים לתחום מסוים ברפואה, רופאים מרדימים ועוד.

אז אתה עומד בפני הרפתקה, לא קלה, אך עם התכוונות והתמדה אתה תתמחה בתחום מאתגר ומאוד בעל ערך, גם התמורה שלך, שאינה חומרית, שזה ההכרה והתודה על הצלת חיים והקלה על מכאובים היא בעלת ערך.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים