לימודי ראיית חשבון לתואר ראשון

 

לימודי ראיית חשבון מתקיימים במסגרת תואר ראשון בחשבונאות. ראיית חשבון עוסקת בכל מה שקשור לחשבונאות, מיסים, מימון, ביקורת חשבונאית ועוד. על מנת לקבל רישיון לעסוק בראיית חשבון יש לעבור מבחני הסמכה של לשכת רואי החשבון, תפקידו של רואה החשבון הוא לבצע בדיקה וביקורת על דוחות כספיים ומתן חוות דעת עליהם. זהו מקצוע יוקרתי ותחום לימודים מבוקש.

לימודי ראיית חשבון לתואר ראשון – ידע

אם אתה ניחן ביכולת אנליטית ויש לך גישה למספרים, לימודי תואר ראשון בראיית חשבון תתאים לך. העבודה היא לרוב עבודה משרדית והתפקיד זוכה לחשיבות. ישנם מקומות שרואי חשבון מועסקים כחשבים ומנהלי כספים ועוד תפקידים הקשורים בפיננסים. המסלול יספק לך את הידע התאורטי וגם ניסיון מעשי בתחום של ראיית חשבון.

לימודי ראיית חשבון לתואר ראשון – תחומי לימודי עיקריים

במסגרת הלימודים לתואר ראשון בראיית חשבון תלמד קורסים רבים הקשורים בחשבונאות, מימון, שוק ההון ופיננסים. בנוסף תלמד על החוקים, מיסוי, כלכלה, סטטיסטיקה ועוד. הקורסים משתנים בין מוסד לימודים אחד לאחר ולקבלת המסלול במוסד הלימודים בו אתה בוחר, מלא ושלח את הטופס ונציג מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך כדי לספק את המידע המלא.

לימודי ראיית חשבון לתואר ראשון – משך הלימודים ותעודה

הלימודים במסלול נמשכים שלוש שנים כשבסוף המסלול תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון B.A בחשבונאות. לימודי החשבונאות במסגרת לימודים לתואר מקנים לסטודנט פטור מחלק ממבחני הלשכה לרואי חשבון. במידה ותרצה לעסוק בראיית חשבון יש עליך לעבור תקופת התמחות תחת רואה חשבון מוסמך ולעמוד בהצלחה בבחינות של לשכת רואי החשבון.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טכניון
תואר ראשון / שני
טאגים נפוצים