לימודי ערב תואר ראשון במדעי המחשב

 

לימודי ערב במדעי המחשב לתואר ראשון מתאימים למי שרוצה לשלב את הלימודים לתואר עם החיים ומקום העבודה. למעשה לימודי ערב לתואר ראשון במדעי המחשב הם אותם לימודים כמו לימודי בוקר מלבד השינוי בשעות הלימודים. מדעי המחשב הם הבסיס להיי טק, ישראל היום נחשבת לאחת המעצמות בתחום מדעי המחשב. בשנים האחרונות ישנה התעוררות מחודשת בתחום עם התפתחותה של רשת האינטרנט, תקשורת המחשבים, התקשורת האלחוטית הסמארטפונים ובאופן כללי יישומי המחשב.

ישנם שני תחומים מרכזיים בלימודי מדעי המחשב, תחום התוכנה ותחום החומרה. המחשב ויישומיו נוגעים היום בכל תחום בחיים מהטלפון הנייד, עבודה, בידור, קולנוע, עסקים, פרסום ומה לא, ממש בכל תחום בחיים ימצא יישום כלשהו הקשור בתחום המחשבים. אם בחרת ללמוד את הנושא, אנחנו בידע נעזור לך למצוא את הדרך הנכונה ויעילה ביותר לקבל את הידע.

לימודי ערב – מדעי המחשב לתואר ראשון – ידע

אם אתה רוצה להמשיך ולהחזיק במשרה ויחד עם זאת ללמוד נושא מרתק שמשפיע ונוגע בכל תחומי החיים, אם יש לך ראש אנליטי וגישה לוגית, לימודי ערב במדעי המחשב יקנו לך ידע תאורטי וכלים מעשיים איתם תוכל להשתלב בקלות בתחום המחשבים אם בחרת היי-טק, פיתוח תוכנה, פיתוח חומרה, אינטרנט ולמעשה כל עסק שיש ברשותו מערכת מחשוב. אנחנו בידע נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ערב במדעי המחשב.

לימודי ערב – מדעי המחשב לתואר ראשון – נושאי לימוד

בין הנושאים הנלמדים תלמד על ההיסטוריה של המחשב, לוגיקה, אלגוריתמים, מתמטיקה, חומרה, תוכנה, רשתות, בסיסי נתונים, שיטות עיבוד, אחסנה, הצפנה, רובוטיקה, תורת המשחקים ועוד. ניתן להתמחות בתחום יותר ספציפי כמו עיבוד אותות, בסיסי נתונים, אבטחה, רשתות והנדסת חומרה.

סטודנטים שלומדים את התחום מפתחים גישה אנליטית, מתמטית ולוגית. על ידי לימוד הנושאים השונים במסלול הלימודים, טכניקות החישוב והאלגוריתמים אתה תתחיל לחשוב בצורה הזו, זה בהחלט יקל עליך בהשתלבות בתחום ובכלל בניתוח ופתרון בעיות בחיים.

לימודי ערב – מדעי המחשב לתואר ראשון – תעודה

עם סיום מסלול הלימודים לתואר ראשון במדעי המחשב ועמידה בהצלחה בכל התנאים הנדרשים, תהיה זכאי לתעודת הסמכה B.A במדעי המחשב. משך הלימודים הוא שלוש עד ארבע שנים ברוב המקרים.

לימודי ערב – מדעי המחשב לתואר ראשון – תנאי קבלה

תנאי הקבלה למסלול הערב של לימודי מדעי המחשב לתואר ראשון באוניברסיטאות הם די קשים, אם זה התחום שבו אתה רוצה לעסוק אז תתכונן ללימודים מאתגרים, אינטנסיביים אך גם מתגמלים. תנאי הקבלה משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים