לימודי משפטים לתואר ראשון

 

לימודי משפטים עוסקים בלימוד החוק ואכיפתו. החוקים נקבעו והוסכם עליהם במהלך ההיסטוריה, אלו הם כללי מוסר שנראה שעוזרים ומגנים על הקבוצה ומשליטים סדר בתרבות שעליה הם חלים. כללי המוסר אומצו על ידי הקבוצה מכיוון שאם הם נשמרים על ידי חברי הקבוצה, הקבוצה שורדת טוב יותר.

כאשר חברי הקבוצה או חבר בקבוצה לא שומרים על הכללים או החוקים, הקבוצה עצמה כופה עליו משמעת באמצעות מנגנוני הרתעה, ענישה והרחקה מהחברה (כנסות, איסורים וכלא). בחברה שפויה כללי המוסר יהיו כאלה שבאמת משרתים את כלל חברי הקבוצה.

ידע

אם אתה רואה את עצמך כאחד שמבחין בפרטים הקטנים, שמחפש צדק, נחוש, אסרטיבי, בעל בטחון ונוכחות תוכל בהחלט להגשים את עצמך עם הידע והעיסוק בתחום המשפטים והחוק. לימודי משפטים יהפכו אותך לכדי טיפול בעבירות מין איכותי ומסוגנן.

לימודי משפטים לתעודה

ישנו מגוון רחב של התמחויות בתחום של לימודי משפטים, תחומי המשפט העיקריים הם: משפט צבורי (משפט חוקתי, משפט מנהלי) , משפט פלילי, משפט אזרחי ומשפט בינלאומי. ישנם גם חלוקות משנה: דיני חוזים, דיני ירושה, דיני הגנת הפרטיות, דיני ביטוח, הדין האזרחי, דיני נזיקין, דיני עבודה, דיני קניין, דיני תאגידים, דיני משפחה, דיני מחשבים, משפט צבאי ועוד.

לימודי משפטים לתואר ראשון יתנו לך את הידע התאורטי והמעשי במגוון הנושאים הקשורים במשפט בישראל, תלמד על המינוח הבסיסי בתחום ותקבל את הכישורים הנחוצים על מנת לעסוק בתחום המשפט בארץ. בשנה הראשונה ללימודים תקבל את היסודות ולאחר מכן תבחר במה שמעניין אותך יותר.

בנוסף לידע המקצועי, הרבה מהמידע והמיומנויות שתפתח עם לימודיך, יעזרו לך בכל תחום בחיים, אם אלו כישורי החקירה, השכנוע, שינוי נקודת מבט ותקשורת או יכולות השקידה והלמידה. במהלך הלימודים תוכל להתמקצע ולהתמחות בענף שקרוב יותר אליך.

 

 

מסלולי הלימוד

ניתן ללמוד משפטים במסלול חד חוגי או דו חוגי, המסלולים הדו חוגיים כוללים בין היתר: משפטים וכלכלה, משפטים וניהול, משפטים ומחשבים, משפטים וממשל, משפטים ותקשורת, משפטים וחשבונאות, משפטים ומימון ועוד.

לימודי משפטים אורכים כשלוש שנים וחצי ללא שנת התמחות. את ההתמחות עושים במשרד עורכי דין תחת עורך דין מיומן והיא מהווה תנאי הכרחי לקבלת רישיון לעבודה במקצוע בנוסף לבחינות של רשות עורכי הדין

 

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
טאגים מומלצים
מחשבים ותכנות
בן גוריון
ייעוץ לימודים
משפטים
אפקה
קורסים מקצועיים / העשרה
טאגים נפוצים