לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון

לימודי כלכלה ומדעי המחשב הם לימודים רב תחומיים נחשקים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום המחשבים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים איתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים, ההיי-טק והפיננסים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של מדעי המחשב הם בעלי משקל רב בשוק העסקים שמחד מתפתח מבחינה טכנולוגית ויישומי מחשב ומצד שני מתמודד בשווקים תחרותיים מקומיים וגלובליים. אפשרויות התעסוקה בתחום הם רבות אם במחשבים או במקצועות פיננסיים.

הדרישה לאנשי היי-טק, אנשים עם הבנה מעמיקה של נושא המחשוב גוברת עם הגידול ביישומי המחשב והאינטרנט שחודרים לכל תחומי החיים לרבות עולם העסקים והפיננסים.

אם אתה רוצה להשתלב בתחום יצירתי ודינמי, בעולם העסקים והפיננסים או בשילוב שלהם במקצועות כמו מסחר אלקטרוני, תכנות למערכות ארגוניות וכלכליות, היי-טק ועוד. לימודי כלכלה ומדעי המחשב ייתנו לך את הידע התאורטי והכלים המעשיים לעשות זאת. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי כלכלה ומדעי המחשב.

לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון – נושאי לימוד

הלימודים במסלול זה כוללים קורסים משני התחומים, הלימודים כוללים קורסי היכרות ומבוא בכלכלה ומדעי המחשב וקורסים רבים נוספים ביניהם מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, תורת המימון, מודלים מתמטיים ויישומים בכלכלה, ביקוש והיצע, מודלים של השקעה, הקצאת משאבים, מונופולים, מקסום רווחים בתנאי תחרות, לקיחת סיכונים, מודלים של תחרות, תורת המשחקים, פונקציית הייצור, סטטיסטיקה, מודלים של תצרוכת וחסכון, ניצול משאבים, אקטואליה, דיני מסים.

לימודי מדעי המחשב נותנים לתלמיד ידע על ההיסטוריה של המחשב, לוגיקה, אלגוריתמים, מתמטיקה, חומרה, תוכנה, רשתות, בסיסי נתונים, שיטות עיבוד, אחסנה, הצפנה, רובוטיקה, תורת המשחקים ועוד.

מלימודי מדעי המחשב מפתחים אצל התלמיד גישה אנליטית, מתמטית ולוגית. על ידי לימוד הנושאים השונים במסלול הלימודים, טכניקות החישוב והאלגוריתמים אתה תתחיל לחשוב בצורה הזו, זה בהחלט יקל עליך בהשתלבות בתחום ובכלל בניתוח ופתרון בעיות בחיים.

לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון – תעודה

עם סיום הלימודים במסלול הדו חוגי ועמידה בכל תנאי ההכשרה של מוסד הלימודים זכאי הסטודנט לקבל תעודת תואר ראשון B.A בכלכלה ומדעי המחשב.
משך הלימודים משתנה במקצת בין מוסד לימודים אחד לאחר אך בדרך כלל הם נמשכים שלוש עד ארבע שנים.

לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון – תנאי קבלה

תנאי הקבלה למסלול הדו חוגי בכלכלה ומדעי המחשב משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות.
מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים