לימודי הנדסה / הנדסאי תקשורת חזותית / אינטרקטיבית

לימודים אלה מהווים מסלול הישגי בתחום האומנות. בשונה מאומנות טהורה כגון ציור, מוזיקה, ובלאט, האומנות הנלמדת בחוג זה היא לצורכי התעשייה, ובעיקר לצורכיו של שוק הפרסום. לפיכך, המסלול יכלול הן לימודי רישום והן לימודי תוכנה.
לימודי רישום הם לימודים בהם מיישם התלמיד שיטות ציור שונות בחד ממד, דו ממד, תלת ממד, תוך עבודה עם סוגים שונים של עפרונות וצבעים. בלימודי התכנה לומד הסטודנט תכנות כמו "Photoshop", ותכנות נוספות לעיצוב הגרפי של המוצר. עבודת הגמר במסלול התקשורת החזותית תכלול הן עבודה ברישום והן עבודה באמצעות תוכנה.
במסלולים מסוימים, כמו זה המוצע בבצלאל, ירושלים, מיישמים התלמידים גם שיטות שונות בפיסול על מנת לקדם את המוצר, אולם הדגש העיקרי הוא על אומנות הרישום.
לימודי הנדסת תקשורת חזותית בבצלאל
במסגרת הלימודים הללו יישמו התלמידים שיטות שונות להצגת מיצגים.
דרכי הגישה לשיווק המוצר מגוונים מאד ויכולים להיות מאד מופנמים: רישום ביד האומן, שילוב עבודתו בתכנות מחשב והצגת המוצר המוגמר, או מאד מוחצנים: כתיבת תסריט, מציאת שחקנים שיסכימו להעלאת התסריט, והצגת העבודה בסרט וידאו. פרויקט הגמר יכלול סרט מוחצן שכזה, ובו כל המאפיינים שנלמדו במכללה: רישום, ציור, מחשוב, ומימוש תסריט משחק.
לימודי הנדסת תקשורת חזותית במכללת HIT בחולון
במסגרת הלימודים הללו יישמו התלמידים שיטות שונות מעולם המחשוב, והשימוש בתוכנה יורחב מעבר ל Photoshop.
הרישום שיבצע התלמיד יילמד אף הוא בהרחבה, אך המיצג המוחצן יקבל דגש מופחת מזה שמקובל בבצלאל, וחשיבות רבה יותר תינתן לעבודה מול הטכנולוגיות השונות.
פרויקט הגמר ידרבן את הסטודנט לחשוב מחוץ לקופסה, ולבוא עם רעיונות שחשיבותם גדולה מציור או יישומו על מחשב.
לימודי הנדסת תקשורת חזותית במכללת שנקר
מסלול הלימודים דומה למסלול שמוצע בבצלאל. האומן העצמי, האומן הרושם, כותב התסריטים – כל זה בא לידי ביטוי, אך בפועל התוצאות במכללה זו פחות מוחצנות, וממוקדות מטרה למען המוצר המשווק. בבצלאל ישנו עידוד לצאת אל יתר תחומי החיים על מנת ליצור דימויים לאותו מוצר שמשווק, ובשנקר עלייך לפרט רק על המוצר. הדבר מתבטא הן במסלול לתקשורת חזותית, הן בעיצוב אופנה, והן בעיצוב פנים, בשונה מהמגמות המקבילות באקדמיה בבצלאל.
בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים