לימודי הנדסה / הנדסאי תעשייה וניהול ירושלים

ההתפתחות הגדולה של התאגידים והארגונים העסקיים בישראל, גרמו למקצוע הנדסת תעשייה וניהול להיות מבין המקצועות המבוקשים ללימודים אקדמאיים. הרבה מאוד חברות כיום, פועלות בהתאם לפיקוח של מהנדסים אלה.
התפקיד המורכב של מהנדס תעשייה וניהול הינו לבחון את מצבו של הארגון או התאגיד ולבדוק את הגורמים השונים שמעכבים את הארגון או את אותו התאגיד. מהנדס תעשייה וניהול, מתאים תכניות ייעול ומיישם אותן הלכה למעשה.
היכן לומדים את מקצוע תעשייה וניהול בירושלים?
אחד המקומות הידועים יותר בלימודי תעשייה וניהול בירושלים הוא המכללה להנדסה בירושלים. מדי שנה, ישנן התפתחויות במחקרים השונים ושמה של אקדמיה זו, הפך לידוע בארץ ובעולם.
בוגרי התואר לתעשייה וניהול,  השתלבו כבר בתפקידי מפתח במשק. המרצים באקדמיה לתעשייה וניהול בירושלים הם מהשורה הראשונה בתחום זה ומעניקים מניסיונם העשיר לסטודנטים המעוניינים להשתלב במקצוע זה.
גם בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים ניתן ללמוד לתואר ראשון במקצוע תעשייה וניהול.
במכללה להנדסה בירושלים, יבצעו הסטודנטים לקראת סוף  לימודיהם, פרויקט גמר שיעניק הזדמנות אמתית לצבירת ניסיון פרקטי. אין ספק שמקצוע הנדסת תעשייה וניהול, הינו מקצוע יוקרתי ומרתק שיגרום לבוגרי התואר לעמוד בפני אתגרים שונים.
מסלולי הלימוד וקורסים בהנדסת תעשייה וניהול בירושלים
באמצעות מסלול לימודי נרחב, לומדים הסטודנטים במקצוע  הנדסת תעשייה וניהול תחומים רבים כמו: לוגיסטיקה, מחזור חיי מוצר, מבני ארגונים, ניתוח אירועים ועוד.
שימת הדגש במסלול לימודים זה, תהיה על שרשראות אספקה, פיתוח בינה עסקית ועיצוב תהליכים עסקיים.
פרויקט הגמר בשנה האחרונה ללימודי תואר הנדסת תעשייה וניהול, ייערך  באמצעות חברה חיצונית ותחת הנחייה של מומחים האחד מהחברה החיצונית והשני מהאקדמיה עצמה. במסגרת הלימודים יינתנו קורסים כמו מערכות ייצור ממוחשבות, תהליכים וטכנולוגיות, גישות מודרניות בניהול משאבי ארגון, עיצוב ארגוני, חשבונאית תמחיר, שיווק ועוד נושאים מתקדמים שונים הקשורים בחקר.
תנאי קבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול בירושלים
ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, יתקבלו מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה הכוללת 4 עד חמש יחידות לימוד במקצוע המתימטיקה בציון של 70 ומעלה, ארבע עד חמש יחידות לימוד באנגלית בציון של 70 וחמש יחידות בפיסיקה בציון של מינימום 65. הציון הפסיכומטרי יהיה חייב לעבור את 550 נקודות ויהיה אף ראיון אישי בוועדת הקבלה.
בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים