לימודי הנדסה / הנדסאי מכונות ירושלים

הנדסת מכונות או מכטרוניקה, הינו רב תחומי יש בו ידע מתחום המכונות, האלקטרוניקה והמחשבים.
סטודנט שלומד לקראת תואר ראשון כמהנדס מכונות, ירכוש כלים לניתוח מערכות מכטרוניות וידע במקצועות המכונאות, הבקרה  והאלקטרוניקה. בוגרי המכללה בירושלים, יעסקו בתכנון ופיתוח ותכנות של מערכות משולבות בטכנולוגיות השונות בתעשיות המתכת, המזון הפלסטיקה, הביוטכנולוגיה ועוד ההתמחות במכטרוניקה משלבת כאמור את הידע מתחום המכונות והאלקטרוניקה ומסלול הלימודים במכללות בירושלים, יעניקו לו ידע וניסיון בתפעול של מערכות מכניות הכוללות רכיבים חשמליים, אלקטרוניים הידראוליים ופונמטיים.

לימודי הנדסת מכונות בירושלים

נושאי הלימוד במסלול הנדסת מכונות בירושלים

הנושאים שיילמדו במכללה בירושלים יהיו" מכשור ומערכות בקרה, רובוטיקה, מיקרובקרים ועוד. לימודי תואר ראשון להנדסת מכונות במכללה בירושלים הינה היחידה בתחום זה,  בדרך כלל, התכנית מצריכה בקיאות בלימודי התשתית של מקצועות ההנדסה. בתום הלימודים, בשנה האחרונה על הסטודנטים להכין פרויקט איכותי שישלב בין התנסות מעשית בכל תחומי הלימוד של ארבע שנות הלימודים. בוגרי לימודי תואר ראון בהנדסת מכונות בירושלים, יהיו מוכשרים לעסוק בפיתוח ביצור ותכנון של מערכות מכאניות מתקדמות על פי עקרונות ההנדסה והטכנולוגיה הממוחשבים.  במכללה האקדמית בירושלים ישנה אפשרות להתמחות במקרו מערכות, תחום שיוכל לסייע בעתיד המקצועי של כל מהנדס מכונות שסיים ללמוד במסלול זה.

היתרונות והחסרונות בלימודי הנדסת מכונות

מהנדסי מכונות, מרוויחים משכורות מכובדות שמאפשרים להם רווחה בחיים. הלימודים הם תיאורטיים ומעשיים. החיסרון הוא לימודים תובעניים. מי שמעוניין לעבור את הלימודים בהצלחה, חייב להשקיע הרבה שעות לימוד. מי שמעוניין גם לעבוד במקביל תהיה לו קצת בעיה לתמרן בין עבודה ללימודים.

תנאי הקבלה ללימודים במכללה להנדסת מכונות בירושלים המועמד חייב בתעודת בגרות מלאה עם ציון גבוה במתימטיקה, 3 יחידות אנגלית, ו3 יחידות הבעה.
גם בוגרי המכינה של קדם ההנדסאים שעמדו בבחינות המה"ט  יוכלו להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסת מכונות בירושלים.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
טאגים מומלצים
ייעוץ לימודים
הנדסאי / הנדסה
ירושלים
קורסים מקצועיים / העשרה
טאגים נפוצים