לימודי הנדסה / הנדסאי חשמל ירושלים

לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל בירושלים, כוללים מקצועות יסוד כמו מתימטיקה, פיזיקה, אנגלית ושימוש במחשב והתוכנות המיועדות ללימודים אלה. מסלולי התמחות גם בתחום התקשורת, מעניקים לסטודנטים ידיעות גם בתשתית התיאורטית של יסודות התקשורת האלקטרונית בת ימנו וגם בתקשורת ומערכות מודרניות לכל סוגי התקשורת הקיימים הכוללים מערכות מכ"ם.
ההתמחות נעשית במעבדות המשוכללות במכללות ובאוניברסיטאות שבהן יוכלו הסטודנטים להתנסות בנושאים העיוניים אותם למדו. הסטודנטים, ירכשו אף ידע בתכנון, הדמיה ובדיקה של מזעור מעגלים אלקטרוניים בטכנולוגיות של מוליכים למחצה.

לימודי הנדסת חשמל בירושלים

תנאי הקבלה בירושלים

התנאים לקבלת הסטודנטים המעוניינים ללמוד הנדסת חשמל בירושלים הם: תעודת בגרות עם ממוצע של שמונים, ובחינה פסיכומטרית בציון של 550 ומעלה.
4 יחידות לימוד בבחינת הבגרות באנגלית ו ארבע יחידות לימוד במתימטיקה יהיו חלק מהדרישות במכללות והאוניברסיטה בירושלים. הלימודים תואר ראשון בהנדסת חשמל, יארכו ארבע שנים שבסיומים יקבל הסטודנט תואר במדעים ובהנדסת אלקטרוניקה. בסיום הלימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל, הבוגרים יוכלו להשתלב בעבודות בארגונים גדולים כמו התעשייה הביטחונית, המגזר הציבורי, חברות התקשורת הגדולות, חברות היי טק חברות סלולריות ועוד.
הסגל האקדמאי הנמצא במוסדות הלימוד הגבוהים בירושלים להנדסת חשמל, שם דגש מיוחד על הקניית תשתית מדעית  כמו למשל מתן כלים להתמודדות עם בעיות הנדסיות שונות ואף מעודד את הלמידה העצמית בקרב כל סטודנט. תכנית הלימודית לארבע שנים הינה בעומס מתקבל על הדעת שלא כמו במקצועות ההנדסה האחרים.
בשנתיים הראשונות ללימודים יינתן דגש יותר במקצועות הבסיס כמו מתימטיקה פיסיקה ואנגלית. הלימודים בשנתיים אחרונות לפני קבלת תואר ראשוןבשנתיים האחרונות ללימודים, הסטודנטים ילמדו יותר את המקצועות בתחום הנדסת חשמל ואלקטרוניקה והם יתמחו באחד מארבעת המסלולים אותם הם יבחרו. הלימודים בשנתיים האחרונות, יהיו בעבודה מעבדתית ובעזרת המחשב.

 

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים