לימודי הנדסה / הנדסאי חומרים

הנדסת חומרים הוא תחום חדש יחסית שהתפתח מהנדסת מכונות, הוא עוסק בכל מה שקשור בחומרים, הרכבם הפיזיקלי והכימי, המאפיינים המכניים והסביבתיים ויחס שלהם לחומרים אחרים. הנושא מלמד על אפשרויות העיבוד והייצור של חומרים. התוצרים והפיתוחים של הנדסת חומרים משמשים כמעט בכל תחום בחיים, היי-טק, רפואה, תעשייה, ציוד אלקטרוניקה, סיבים אופטיים, כלי טייס ועוד.

לימודי הנדסת חומרים לתואר ראשון – ידע

אם אתה רוצה להשתלב בתחום מרתק וחדשני עם מגוון אפשרויות תעסוקה ויישום ברפואה, פיתוח מזון, אלקטרוניקה, היי-טק, פלסטיק ופולימרים, תעופה ועוד. לימודי הנדסת חומרים תעניק לך את הידע התאורטי ואת הכלים המעשיים להשתלב במקצוע. אנחנו בידע נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי הנדסת חומרים לתואר ראשון.

לימודי הנדסת חומרים לתואר ראשון – נושאי לימוד

נושאי הלימוד במסלול הנדסת חומרים לתואר ראשון הוא מגוון ומכיל הרבה קורסים מתחום ההנדסה והמדעים, תלמד קורסים כמו פיזיקה, כימיה, מתמטיקה, אלקטרומגנטיות, חומרים מרוכבים, פולימרים, קורוזיה, חומרים אלקטרוכימיים, חומרים אופטיים, תכונות חומרים, מוצקים, חומרים קרמיים, תכנות ויישומי מחשב, חומרים פלסטיים, עיבוד חומרים בשיטות מתקדמות ועוד. נושאי הלימוד עשויים להשתנות ממוסד לימודים אחד לאחר ובהתאם למסלול ההתמחות שבוחר התלמיד.

לימודי הנדסת חומרים לתואר ראשון – תעודה

עם סיום מסלול הלימודים ועמידה בהצלחה בתנאים של מוסד הלימודים תהיה זכאי לתעודת תואר ראשון, B.Sc בוגר אקדמיה בהנדסת חומרים מתקדמים.

לימודי הנדסת חומרים לתואר ראשון – תנאי קבלה

תנאי הקבלה נחשבים לבינוניים עד קשים. תנאי הקבלה ללימודי הנדסת חומרים משתנים ממוסד לימודים אחד לאחר ומסתמכים על ציון המבחן הפסיכומטרי בשקלול עם ציון ממוצע הבגרות, מה שמהווה את ציון ההתאמה. מוסדות לימודים בעלי מוניטין וביקוש עשויים להעמיד תנאי קבלה קשים יותר ויידרשו ציון התאמה גבוהה יותר. ניתן ליצור קשר עם מוסדות הלימודים כדי לברר מהם תנאי הקבלה בכל אחד מהם.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים