לימודי הנדסה / הנדסאי חומרים טכניון

הנדסת חומרים, הינו תחום העוסק בפיתוח חומרים חדשים. חומרים אלה, מיועדים לתעשיות מתקדמות ובתכנון של הליכים הקשורים בחומר ובאיתור כשלים בהרבה תחומים. תואר ראשון להנדסת חומרים בטכניון, פועל כיום במסגרת הפקולטה להנדסת חומרים הפקולטה הזאת, משמשת מרכז לאומי ללימוד ולמחקר בתחום זה.
כל הסטודנטים הלומדים הנדסת חומרים, לומדים לאחד מהתארים כמו פיזיקה או כימיה לימודים מסיביים בתחום זה, הינה להכשיר את המהנדסים להיות בקיאים בחומר. במקביל ללימודי תואר ראשון, שישלבו  ליודים של מדעים והנדסה גם יחד, יילמדו אף מקצועות יסוד בביולוגיה מתימטיקה ומחשבים. משך הלימודים הם ארבע וחצי שנים והבוגרים יזכו בשני תארים תאר ראשון בהנדסת חומרים ותואר ראשון בפיסיקה וכימיה. מסלול הלימודים יכלול גם השכלה נוספת מפקולטות אחרות כמו לימודי אווירונאוטיקה וחלל ולימודי הנדסה אזרחית סביבתית.

מדוע כדאי ללמוד הנדסת חומרים בטכניון?

הטכניון הינו מוסד לימודי אקדמאי מבין הטובים בעולם במיוחד בתחום הטכנולוגי, בגלל היותו בעל שם כזה, המורים והמרצים הם מהטובים בתחומים אלה. הרבה מאוד מחקרים מתבצעים בטכניון ותנאי הקבלה בו הם אינם קלים כלל. אילו שמסיימים את לימודיהם בטכניון, יבטיחו לעצמם את ההצלחה בתחום בו הם למדו וכמוסד אקדמאי יוקרתי ונחשב, יהיה למסיימי הלימודים עדיפות ראשונה בקבלת עבודה בחברות גדולות וידועות.

תנאי הקבלה ללימודי הנדסת חומרים בטכניון

ציוני בדרות בממוצע של 84 וציון פסיכומטרי גבוה. תנאי הקבלה הגבוהים למסלולי לימוד של הנדסת חומרים, מטרתן היא להבטיח את סיכוי ההצלחה הגבוהים ביותר המשלבים מדע והנדסה ברמה הכי גבוהה. לקראת סוף הלימודים, כל סטודנט, יהיה חייב להגיש עבודת גמר .אם כבר בחרתם במקצוע של מהנדסי חומרים, כדאי כי תפנו למוסד הנחשב והידוע ביותר בארץ ובעולם להנדסה ומדע.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים