לימודי הנדסה / הנדסאי חומרים באר שבע

למהנדסי חומרים מחכים הרבה תפקידם מרכזיים בייצור, במחקרים השונים ובפיתוח בתעשיות השונות ובמחקר בכלל. מהנדסי חומרים עוסקים בפיתוח חומרים ותהליכים חדשים ובהתאמת הליכים אלה ליישום חדש במעבדות התעשייה והמחקר. מהנדסי החומרים יש להם תפקיד נכבד בתחום הייצור, הם אלה שאחראים על תקינות הליכי הייצור במפעלים שונים בארץ כמו מפעלי זכוכית, קרמיקה, פלסטיקה , יציקה ועוד. מהנדסי חומרים יוכלו אף להשתלב בתעשיות גדולות כמו התעשייה האווירית, מנועי בית שמש, ישקר תרכובות ברום ועוד. מהנדסי החומרים, תפקידם הוא אף לזהות כשלים בייצור בגלל חומר מוטעה או טעות בתכנון, הם יבחרו את החומרים הנכונים והמתאימים בכל שלבי הייצור והפיתוח של המוצרים השונים.

באילו תחומי עבודה משתלבים מהנדסי החומרים?

מהנדסי חומרים, יכולים להשתלב בתפקידים מגוונים כמו בתעשיית ההי טק,  המזון והתרופות. גם בתחום הרפואה ובמכוני המחקר יוכלו להשתלב מהנדסי החומרים בין החברות הבולטות והידועות בשוק, ניתן למנות חברות כמו: אינטל, טבע, אפלייד מוטורולה, אופטרוניקה התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית,, הקריה למחקר גרעיני רפא"ל ומז"פ. גם בתחומי מחקר שונים בתחום החקלאות ישתלבו מהנדסי החומרים וישתתפו במחקרים שונים. ניתן להסיק מכך, כי מקומות העבודה בשוק מהנדסי החומרים הינם מגוונים ורבים, המשכורות הינם גבוהות במיוחד ולכן זהו תחום לימודים נדרש שיש שכר בצדו. כשם שהלימודים בתום זה הם מעניינים ומאתגרים, כך העודה בתחום היא אפילו יותר מעניינת.

משכורותיהם של מהנדסי חומרים

המשכורות של מהנדסי חומרים שיש להם ניסיון בתחום עד 5 שנים נעות בין  8,500ש"ח – 13,000ש"ח  מעל לחמש שנות ניסיון משכורת של מהנדס חומרים יכולה להגיע לסכום של  עד 25,000ש"ח . מדובר כמובן על עבודה במשרה מלאה. יש לציין כי המשכורות של מהנדס  חומרים בחו"ל הן הרבה יותר גבוהות.

 

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים