לימודי הנדסה / הנדסאי ביוטכנולוגיה טכניון

אחד המסלולים היותר יוקרתיים בלימודים בטכניון זה הנדסת ביוטכנולוגיה. סטודנטים הלומדים בטכניון את התחום יקבלו הזדמנות לחקור א תחום הביוטכנולוגיה ולקבל את ההכשרה המתאימה בתעשייה הביוטכנולוגית. הסטודנטים ילמדו אף על פיתוח מוצרים. במהלך לימודי התואר, ילמדו תחומים נוספים בטכניון כמו למשל: תחומי הכימיה, הביולוגיה והפיסיקה, ההנדסה והסביבה. יש איזו שהיא אחריות ציבורית גדולה חמי שעוסק בביוטכנולוגיה, כי המוצר הסופי חייב לעמוד בתקנים ולהבטיח את איכותו וערכו. בטכניון לומדים נושאים כמו אבטחת איכות, ביולוגיה וביוכימיה. התחומים וההתמחויות במקצוע ביוטכנולוגיה הם רבים, הסטודנטים יוכלו להתמחות בכימיה של המזון, הנדסה וטכנולוגיה של המזון הנדסה גנטית, טוקסיקולוגיה, הנדסת אריזה ועוד.

תארים נוספים בתחום ביוטכנולוגיה בטכניון

בטכניון ניתן ללמוד ביוטכנולוגיה לתואר שני ושלישי.
עבודות המחקר בלימודי התארים המתקדמים יותר יכולה להיעשות בתחומים כמו: הנדסה וטכנולוגיה של המזון..
מיקרוביולוגיה, ביולוגיה מולקולרית, כימיה ופיזיקה של המזון, תזונה וטוקסיקולוגיה ועוד.
הבוגרים בתואר שני, יוכלו אף להשתלב בהנדסה אזרחית וסביבתית, הנדסה חקלאית והנדסה ביו-רפואית.
מי שיסיים את לימודי הביוטכנולוגיה בכל התארים בטכניון, ייפתחו לו דלתות רבות לקריירה מצליחה , מעניינת ומאתגרת בתעשייה הביוטכנולוגית, בתעשיית התרופות בתעשיית הקוסמטיקה ובמוסדות המחקר השונים.

 רקע כללי על הטכניון

הטכניון הינו המוסד הלימודי המבוקש בכל תחומי הטכנולוגיה, ההנדסה והמדעים המדויקים. בוגרי הטכניון יוכלו להשתלב בקלות בשוק העבודה ויהיו מוערכים מאוד ע"י תעשייה וגופים מדעיים בארץ ובעולם.
הטכניון תמיד רואה במחקר כאחת מהמטרות האקדמיות החשובות ביותר. המחקר המדעי המתקיים בטכניון תורם הרבה למדע ולחברה בארץ ובעולם.
המחקרים הנערכים בטכניון,  מגיעים להישגים מרשימים.  אחד מההישגים המרשימים יותר של הטכניון היה קבלת פרס נובל לכימיה ע"י שני חוקרים מהפקולטה לרפואה. לא לחינם רבה מאוד סטודנטים הלומדים בתחום מדעים מדויקים שואפים ללמוד בטכניון.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים