לימודי הנדסה / הנדסאי ביוטכנולוגיה בן גוריון

אנו עדים, כי תחום הביוטכנולוגיה תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות, החזון שהוכיח את עצמו בייצור תרופות או תרפיה גנטית למחלות שהן חשוכות מרפא, שכפול של אברים חיוניים בגוף האדם לצרכי השתלה ועוד טיפול של מפגעי הסביבה ושמירה על איכות החיים הם רק חלק מתחומי הביוטכנולוגיה. באוניברסיטת בן גוריון, הממוקמת בנגב, ניתן ללמוד את תחום הביוטכנולוגיה המשלב הוראה ומחקר רב תחומי באמצעות חברי הסגל בתחום: הכימיה, הביולוגיה הפיסיקה וההנדסה. הלימודים הם כארבע שנים שבהם ילמדו הסטודנטים שילוב של קורסים במדעי ההנדסה, ביולוגיה, כימיה ופיסיקה. בהמשך יינתנו קורסים מתקדמים יותר שיכללו: הנדסה גנטית, תרביות תאים, אתיקה ומשפט בתחום הביוטכנולוגיה. באוניברסיטת בן גוריון, ישנו סגל מורים המורכב מחוקרים ידועים בתחומי הביולוגיה ,הפיסיקה, הכימיה וההנדסה. בתום לימודי התואר הראשון, יוכלו התלמידים המעוניינים לפתח קריירה מרשימה בתחום להשתלב בלימודי תואר שני באוניברסיטת בן גוריון.

היתרון בלימודי ביוטכנולוגיה באוניברסיטת בן גוריון

הלימודים לתואר ראשון בתחום הנדסת ביוטכנולוגיה באוניברסיטת בן גוריון, כוללים אף התנסות במעבדות האוניברסיטה המשוכללות והשתתפות בהרצאות וכנסים בארץ ובחו"ל. בוגרי הלימודים, יזכו בתוארBSc. ישנו אף מסלול נוסף באוניברסיטת בן גוריון לתעודת הנדסאי והמסלול נמשך כשנתיים ויקנה ידע במגוון תחומים בנושא הביוטכנולוגיה. יש לציין כי לימודי הביוטכנולוגיה לתואר BA  מצריכים מהסטודנטים לימודי תואר שני ושלישי על מנת להשתלב בדרגות מפתח בשוק העבודה.

אילו יתרונות נוספים יש בלימודי ביוטכנולוגיה באוניברסיטת בן גוריון?

יש לציין, כי אוניברסיטת בן גוריון, התפתחה יחסית מהר וכן חל גידול ניכר במספר הסטודנטים. ישנו פיתוח של מסלולי לימוד חדשים המתאימים לדרישות השוק. מחיר המחייה והדיור של הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון הינו נמוך יותר משאר אזורי הארץ דבר שמקל הרבה על חיי הסטודנטים. יש לציין כי חיי החברה באוניברסיטת בן גוריון הם מפותחים.

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים