לימודי הנדסה / הנדסאי אלקטרוניקה במרכז

לימודי הנדסת חשמל הינם מן המסלולים היוקרתיים והנחשקים ביותר, לאור הביקוש הרב לאנשי מקצוע בשוק העבודה, כמו גם השכר הנאה בצד העבודות בתחום. ככל שנסמך העולם המודרני עוד ועוד על מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, הופכים אנשי המקצוע המומחים בחומרה לנחוצים ומשמעותיים. מתעסוקה בתחום התקשורת הסלולארית ועד לעבודות בתחזוק מערכות ורשתות בחברות הייטק, לכל מוח אנליטי וריאלי נישה משלו בתחום הנדסת אלקטרוניקה וחשמל.

במציאות הנוכחית של מדינת ישראל, נחוצים אנשי מקצוע בתחום הנדסת האלקטרוניקה והחשמל יותר מתמיד. עם מערכות הגנה ורשתות מסווגות התלויות לחלוטין בחשמל ואלקטרוניקה, זקוקה מערכת הבטחון של מדינת ישראל למיטב אנשי המקצוע מן התחום.

לקבלת תואר הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה, מבקש כל מוסד לימודים תנאי קבלה שונים. עם זאת, יש להוסיף כי התנאים סובבים לרוב סביב אחד מן השלושה: תעודת בגרות מלאה, או  תעודת גמר מטעם המכינה הטכנולוגית להנדסאים או טכנאים, או תעודת בגרות חלקית (עם ציון עובר במגמות מתימטיקה ואנגלית ברמת 3-5 יח"ל וציון עובר באחד ממקצועות העברית). בנוסף, מוסדות רבים דורשים גם ראיון אישי עם המועמדים.

מסלול לימודי הנדסת אלקטרוניקה וחשמל

מסלול הלימודים לתואר הנדסאי אלקטרוניקה וחשמל אורך בין 2-3 שנים, וכולל קורסים ממגוון תחומים: החל מקורסים בתחומים מדעיים כגון מתימטיקה, פיזיקה וכימיה ועד לקורסים בנושאי ההתמחויות המסויימות בהן בוחרים הסטודנטים.
אפשרויות ההתמחות במגמת משנה נעות על כל התחומים בהם נוגע עולם החשמל והאלקטרוניקה, ביניהם התמחות בתחום המכשור הרפואי ואף התמחות במגמת משנה העוסקת בתקשורת סלולארית. האנשים המתאימים לתחום הינם בעלי המוח האנליטי והחשיבה הריאלית, החרוצים והאמינים.
הביקוש בשוק העבודה לאנשי מקצוע בתחום הנדסת האלקטרוניקה והחשמל הוא רב, לאור היתרונות הרבים לצידה של העבודה בתחום. מרבית התפקידים בתחום כרוכים באחריות רבה וגמישות בשעות העבודה, במסגרת תחזוק ותפעול של מערכות אלקטרוניות. לאור התנאים הגמישים, השכר בצידה של עבודה בתחום האלקטרוניקה הוא גבוה, יציב וקבוע.
אם גם אתם מתעניינים במסלול לימודי הנדסת אלקטרוניקה וחשמל, פנו אלינו עוד היום לקבלת כל המידע הנחוץ: ממוסדות לימודים ברחבי הארץ, בצפון, במרכז או בדרום, ועד למחירי מכללות ומוסדות לימוד המציעים את מסלול הלימודים הרלוונטי.
בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים