לימודי הנדסה / הנדסאי איכות חיפה / צפון

לימודי הנדסה כנושא כללי היו מאז ומתמיד, וימשיכו להיות לפחות בעתיד הנראה לעין, פופולאריים, מבוקשים ויוקרתיים. הצורך הבסיסי והתלות שפיתח האדם בשירותי ההנדסה מתחילים מתכנון ותפעול של מכשור אלקטרוני, ומקיפים את כל תחומי העניין בשוק העבודה, עד לתחום הנדסת האיכות. חוט השני המקשר בין כל תתי התחומים של עולם ההנדסה הוא יכולתם של המהנדסים וההנדסאים לזהות את צרכיו של האדם מסביבתו הקרובה, הן במישור הפיזי והן במישור הפסיכולוגי.

מיקסום הטיב והיעילות, הוא משימתם של המהנדסים וההנדסאים; היכן שיאמר אחר שדי במוצר ברמה מסויימת, יזהה בקר האיכות ליקויים וכשלים שעלולים להשפיע על תגובתו של הלקוח למוצר. מלבד הכשרון הייחודי לזיהוי הכשלים הנחוץ לתפקיד, כרוכה בו גם אחריות רבה: הן על סיפוקו של הלקוח, והן על תפקודה של החברה כולה. בשעה שקשה להגדיר את מושג האיכות במונחים רעיוניים, בעולם הנדסת האיכות, התשובה ברורה ומובהקת: איכות היא כאשר כלל הלקוחות מסופקים מהמוצר ומוצאים אותו מתאים לצרכיהם. ככל שהולם המוצר את צרכי הלקוחות יותר, ומספק אחוז גבוה יותר של קהל הלקוחות, הרי שאיכותו גבוהה יותר. לא נחוצים לקוחות רבים בכדי לבטא את איכותו של המוצר, אלא רק שקהל הלקוחות הקיים יהיה שבע רצון מרכישתו.

מסלול לימודי הנדסת איכות

מסלול הלימודים לתואר מהנדס איכות מוסמך (Certified Quality Engineer – CQE) אורך כשנה, והינו מיועד למהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון בתחומם, הרשומים בפנקס המהנדסים והאדריכלים או בפנקס ההנדסאים והטכנאים. במהלך הלימודים פוגשים הסטודנטים במגוון מגמות המשנה של עולם הנדסת האיכות: הנדסת איכות באלקטרוניקה, בקרת איכות מזון, הנדסת אנוש, ניהול מערכות איכות ועוד נושאים רבים נוספים.כשם שעולם ההנדסה הכללי איננו מוגבל לתפקיד מסויים, בתחום אחד, כך גם בוגרי לימודי הנדסת איכות זוכים למצוא תפקידים בכל תחומי שוק העבודה, במגוון חברות הזקוקות למומחה לנושאי איכות, החל משלב הפיתוח, דרך הייצור ועד לתחזוק. הביקוש בתחום הנדסת האיכות הולך וגדל ככל שצרכי קהלי היעד משתנים והופכים למורכבים.אם גם אתם מתעניינים בקריירה בתחום הנדסת המזון, ומחפשים מידע אודות לימודי הנדסת איכות בצפון, הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום לקבלת כל המידע הנחוץ לביצוע ההחלטה הנכונה למסלול הלימודים האידאלי עבורכם!

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים