לימודי הנדסה / הנדסאי איכות במרכז

מהו מקצוע הנדסת האיכות? מקצוע הנדסת האיכות הוא שמבטיח כי המוצר אותו מקבל הלקוח הולם את ציפיותיו וצרכיו. סטודנטים ללימודי הנדסת איכות לומדים ללוות את המוצר, החל משלב הפיתוח, דרך הייצור ועד לשלב התחזוק. עולם הנדסת האיכות הפך פופולארי בשנים האחרונות, בעיקר כיוון שהוא נושא בחובו אפשרויות רבות להשתלבות בשוק העבודה.

מהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון, מוצאים כי לימודי הנדסת איכות הם בדיוק מה שיאפשר להם לבצע את התפקיד האידאלי עבורם. אם כן, למי מתאימה עבודת הנדסת האיכות? רבים נושאים תכונות של מנהל, כאשר אינם בהכרח מעוניינים בתפקיד ניהולי; במובן זה, אנשי בקרת האיכות הם אלו המסוגלים להגדיר סטנדרטים ראויים ולוודא כי אלו ממומשים ומגולמים במוצר.

אם כן, תפקידים בתחום הנדסת האיכות מתאימים למהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון בתחום, בעלי חשיבה ביקורתית חריפה ויכולת לזהות את צרכיו של הלקוח. זהו המנהל הסמוי שמחזיק את תהליך הייצור של המוצר ברמה הגבוהה ביותר. היכן כדאי ללמוד הנדסת איכות? מהו מסלול הלימודים בתחום הנדסת איכות? מהם הדרישות תנאי הקבלה במוסדות השונים?

לימודי הנדסת איכות

לימודי הנדסת איכות אורכים כשנה ומיועדים למהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון שמעוניינים להתקדם לתחום הנדסת האיכות. בכדי להתקבל ללימודי הנדסת איכות לתואר מהנדס איכות מוסמך (CQE) על המועמד להיות רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים או בפנקס ההנדסאים והטכנאים. הלימודים מקנים את כל הכלים הנחוצים למהנדס או הנדסאי להשתלבות בתעשייה בתפקידי בקרת איכות למיניהם. מקצועות בקרת האיכות, מן הטבע, חולשים על כל תחומי התעשייה באשר הם; החל ממשחקי מחשב בשלבי ניסיון ועד לבקרת איכות בתחום המזון. חברות רבות מוצאות עצמן בעמדה בו נחוצה דעתו, ניסיונו ושיקוליו המקצועיים של מומחה בתחום הנדסת האיכות. אמנם נתקשה להגדיר מהי איכות במונחים אובייקטיבים, אך כשזה מגיע למוצר, נקל להבין כי איכותו תלויה בסיפוקם המלא של הלקוחות. אם גם אתם מתעניינים בהמשך לימודים במרכז הארץ והשתלבות בתחומי הנדסת האיכות, הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום ונשמח להשיב על כל שאלה, ולעזור לכם למצוא את מסלול הלימודים האידאלי עבורכם!

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים