איפה ללמוד הנדסת אנוש

אחד המסלולים המעניינים ביותר לתעודה מקצועית הוא בתחום הנדסת האנוש; ערכם של הכלים שמעניק מסלול הלימודים לסטודנטים לא יסולא בפז, ומבטיח לכל אחד ואחד מהם סיכויים מקסימליים להצלחה בשוק העבודה ובעולם העסקים.
החל מעיצוב חלל עבודה בהתאם לצרכים וליכולות הפיזיות של העובדים ועד למחקר הקוגניציה שמביאה את העובדים להתנהג כפי שמתנהגים, הנדסת אנוש חוקרת ומייעלת כל פן במבנה העסק.
סטודנטים לתעודה בתחום הנדסת האנוש נוטים להשתלב בשוק העבודה במסגרת תפקידי ייעוץ לחברות, בהתאם להתמחות הספציפית. אך חשוב לזכור כי לימודי הנדסת אנוש מניבים תועלת רבה, לא רק לתלמידי ארגונומיה במשרה מלאה, אלא גם למגוון האקדמאים בעלי התואר הראשון המחפשים השלמה לתחום הראשי של לימודיהם, כגון: מנהל עסקים, הנדסה וכו'.

תחום הארגונומיה הינו כלי חיוני לתפעולם התקין של צוותים ומדורים, ולהבאתם לתפקוד ביעילות שיא.
משמעות השינוי הארגוני שעשויה הנדסת אנוש לממש מתבטאת, לא רק בהתייעלות ומיקסום פוטנציאל הרווחים, אלא גם ביצירת סביבת עבודה נעימה בה נהנים העובדים להפיק את הטוב ביותר עבור החברה.

איפה ללמוד הנדסת אנוש?

לימודי הנדסת אנוש לתעודה אפשריים במספר מוסדות ובתי ספר פרטיים ברחבי הארץ. בכדי להשתתף בקורסים בנושאי הנדסת אנוש, שלא במסגרת לימודי תעודה באחד מהמוסדות המציעים את המסלול הרלוונטי, נחוץ תואר ראשון בנושא אחר.
במסגרת לימודי הנדסה מחוייבים הסטודנטים ללמוד קורסים בנושא הנדסת אנוש, וכמו כן, במסלולי הלימודים של מנהל עסקים וכלכלה, בחלק מן המוסדות, יכולים הסטודנטים להנות גם מקורסים בתחום הארגונומיה.
לאחר קבלת התעודה יכולים בוגרי לימודי הנדסת אנוש להשתלב בשוק העבודה במגוון עבודות הייעוץ השונות לחברות, או להמשיך לתואר שני והלאה בתחום הנדסת האנוש.

מה לומדים בהנדסת אנוש?

בהנדסת אנוש נלמדים מגוון קורסים הבוחנים את פני סביבת העבודה ברבדים שונים; לדוגמא, עיצוב ממשקי משתמש, סביבת עבודה וירטואלית, עיצוב ממשקי משתמש, תכנון מרחב העבודה ותחנת העבודה, עבודה בתנאים של מגבלות פיזיולוגיות, עיבוד מידע בתנאי לחץ ועייפות, הפחתת עייפות על ידי הקטנת עומס מטבולי ועומס סטטי ואף מערכות אדם-מכונה.
למתעניינים בלימודי הנדסת אנוש, הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום ונשמח להשיב על כל שאלה ולעזור לכם למצוא את מסלול הלימודים האידאלי עבורכם!
בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
טאגים מומלצים
אנוש
אריאל
לימודי הנדסה / הנדסאי