איפה / האם כדאי ללמוד אונליין – למידה מקוונת

למידה אונליין היא סוג של למידה מרחוק באמצעות מכשירים דיגיטליים.

למידה דרך האינטרנט מאפשרת לשתף מידע בין מורה לתלמיד ללא תלות במרחקים ואזורי זמן כאשר ברוב המקרים פעילות התלמיד אינה מתבצעת בו זמנית עם זו של המורה. גם בני אדם בעלי לקות שאין באפשרותם לצאת מהבית ולהגיע פיזית לכיתה מקבלים הזדמנות ללמוד ולהגשים את עצמם. למידה אונליין מאפשרת לכל תלמיד קצב זמן מותאם אישית שמגביר את אחוזי ההצלחה שלו. אך יחד עם זאת צריך לזכור שברוב המקרים, למידה מרחוק דורשת מלומד עבודה עצמאית ואחריות רבה יותר מאשר למידה פרונטלית מול מורה.

למידה אונליין – איך לומדים?
לימודי תואר, קורסים מקצועיים, קורסי הכשרה או לימודי תעודה? בימינו ניתן ללמוד כמעט כל דבר דרך האינטרנט ואפילו לקבל תעודה מטעם בעל הקורס. ישנם מגוון אתרים המאפשרים לימוד אונליין, רובם בשפה האנגלית, אך קיימים גם פלטפורמות לניהול קורסים דיגיטליים בשפה העברית, בין אם זה אתרים שמרכזים מגוון קורסים ממרצים שונים בנושאים שונים ובין אם זה פלטפורמות השייכות למוסד השכלה בודד הנגישות אך ורק לסטודנטים של אותו מקום.

השיטות השונות להרצות דרך האינטרנט הן הרצאות מוקלטות, הרצאות בשידור חי או וובינרים.

למידה אונליין – מה לומדים?
קורסים תיאורטיים וקורסים המלמדים מקצועות המחשב – הכי פופולריים בין הלומדים אונליין. כגון עיצוב גרפי, שפות תכנות למיניהם או כל ידע תיאורטי אנחנו יכולים בהחלט ללמוד באופן עצמאי מול המחשב, לבצע מטלות פרקטיות, לענות על שאלות, להגיש שיעורי בית ואפילו לבצע מבחן ולקבל ציון.

למידה אונליין – ידע
אם החלטת ללמוד מקצוע דרך האינטרנט, אנחנו בידע נעזור לך למצוא מקום הכי טוב בשבילך המלמד את אותו המקצוע אונליין.

 

קורסים

בחר קטגוריה
ייעוץ לימודים
לימודי הנדסה / הנדסאי
קורסים מקצועיים / העשרה
תואר ראשון / שני
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
אפקה
אריאל
באר שבע
בן גוריון
האוניברסיטה הפתוחה
חיפה
טכניון
ירושלים
מרכז
צפון
תל אביב
טאגים מומלצים
ייעוץ לימודים
טכניון
ירושלים
מרכז
תואר ראשון / שני
טאגים נפוצים