לימודי תיווך ויזמות נדל"ן

נדל"ן הוא תחום עתיר הזדמנויות - כולל מבחינת תעסוקה. מכללת אורין שפלטר מציעה לימודי תיווך ויזמות נדל"ן שיהפכו גם אתכם ליזמים מובילים בשוק זה או למתווכים מבוקשים. בשני הקורסים אין דרישות קדם והם פתוחים לציבור הרחב, ובכל מקרה מדובר בלימודים ממוקדים ואפקטיביים מאוד.

קורס יזמות והשקעות בנדל"ן נמשך כחצי שנה (מפגש שבועי אחד) ומעניק את כל הידע והכלים הנדרשים לאיתור ומימוש הזדמנויות שונות בתחום, בין אם כתחביב ובין אם כקריירה. הלימודים רחבי היקף וכוללים בין השאר נושאים כמו סוגי נדל"ן שונים, קרקעות חקלאיות המיועדות להפשרה, פרויקטים של התחדשות עירונית, תמחור, חישוב תשואות, מיסוי מקרקעין, השבחת נכסים, מקורות מימון, נדל"ן בינלאומי ועוד. עוד מרכיב מהותי בקורס הוא התנסויות מעשיות, כולל מפגשי שטח ועבודת גמר שמבוצעת בליווי איגוד הנדל"ן הישראלי. משתתפי הקורס מקבלים גם גישה לאתר אינטרנט שכולל שיעורים מצולמים, וכן ספר לימוד שכולל הסברים מפורטים ומעמיקים, תרגילים רבים המסייעים להטמעת החומר וחומרי עזר יקרי ערך כגון טבלאות נתונים והסכמים משפטיים רלוונטיים. תוכנית הלימודים נבנתה על סמך פעילות מעשית ומגוונת בעולם הנדל"ן והמרצים בקורס הינם בעלי ניסיון רב הן בתחום זה והן בהוראה.

קורס הכנה למבחן המתווכים כולל 6 מפגשים, והוא מהווה הכנה אופטימלית למבחן שחובה לעבור אותו כדי לקבל רישיון לעסוק בתיווך נדל"ן. הנושאים: חוק המתווכים, חוק החוזים, חוק המכר, חוק התכנון והבנייה, חוק שמאי מקרקעין, חוק הגנת הצרכן, חוק הגנת הדייר, חוק רישוי עסקים, חוק הירושה ועוד. צוות המרצים באורין שפלטר אמון על העברת החומר בשיטות לימוד חדשניות, המשתתפים בקורס מתרגלים מבחנים רבים כולל באתר אינטרנט ייעודי, מקבלים פידבקים שוטפים ועזרה בכל נושא שבו הם מתקשים, ולמי שלא עובר את הבחינה ישנה אפשרות לקורס חוזר ללא כל עלות.