לימודי ביטוח אלמנטרי

שוק התעסוקה במאה ה-21 מתאפיין בתזזיתיות של ממש - אבל גם כך יש דבר אחד בטוח: אנשים ימשיכו להזדקק לביטוחים שונים, וקרוב לוודאי שכדי לצמצם את אי הוודאות בחיים ימשיכו להיעזר בשירותיו של סוכן ביטוח מקצועי ומיומן. בהתאם לימודי ביטוח אלמנטרי במכללת אורין שפלטר הם קרש קפיצה מעולה לקריירה מתגמלת מאוד, עם הזדמנויות רבות לעבודה בחברה יציבה או לעסק עצמאי שמניב רווחים גבוהים.

יתרון נוסף של מסלול הביטוח האלמנטרי באורין שפלטר הוא שניתן להשלים אותו תוך 18-24 חודשים בלבד. כמו כן אין תנאי קבלה ללימודים אלה - צוות המרצים במכללה אמון על הכנת כל תלמיד, ללא קשר לרמת הידע המוקדם שלו, לקראת כל הבחינות של משרד האוצר והרשות לניירות ערך שאותן יש לעבור כדי לקבל רישיון סוכן ביטוח. הבחינות הן במקצועות יסודות הביטוח, כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, ביטוח רכוש וביטוח תאונות - ואלו הם גם 6 הקורסים שמרכיבים מסלול זה. כדאי לדעת שסוכני ביטוח אלמנטריים מורשים למכור ביטוחי רכב, ביטוחי דירות, ביטוחי רכוש אחרים, מגוון ביטוחים עסקיים, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחי תאונות אישיות ועוד. עוד אפשרות להגדיל עוד יותר את פוטנציאל ההכנסות היא ללמוד 2 קורסים נוספים (ולעבור 2 בחינות) ולזכות לצד רישיון סוכן הביטוח האלמנטרי גם ברישיון ייעוץ ושיווק פנסיוני - רישיון זה מקנה את הזכות למכור מוצרים לגיל הפרישה מהעבודה, כולל ביטוחי חיים, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי מנהלים ואחרים.

המשתתפים בקורסים השונים של מכללת אורין שפלטר נהנים מגישה לאתר אינטרנט ייעודי ובו תרגילים רבים שתורמים להכנה האידיאלית לבחינות, מספרי לימוד מקיפים וכאמור מהניסיון הרב של המרצים. בהתאם אחוזי המעבר של תלמידי המכללה בבחינות של משרד האוצר והרשות לניירות ערך גבוהים במיוחד. סיבה טובה נוספת לבחור באורין שפלטר היא חברת ההשמה של המכללה אשר מתמחה בהשמה בתחום הביטוח והפיננסים, ומבטיחה לכל בוגר ובוגרת הגעה למשרה מתגמלת במיוחד מיד עם השלמת המסלול.