פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

תוצאות חיפוש קורסים פרטיים

 • מכללת אורין שפלטר היא הגוף המוביל בתחום ההשכלה הפיננסית בישראל עם נתח שוק של 70%, ובמיוחד בענף הביטוח.
  למידע נוסף
 • המכללה האקדמית בוינגייט מסמיכה מדריכים ומאמני ספורט, קמפוס האקדמיה ממוקם במרכז השרון בין פולג לים. הקמפוס מכוסה בירוק ומרחבים מרהיבים וכולל חדרי הרצאות וכיתות, מעבדות מחקר, מתקני ספורט ועזרים חדשניים ומצוידים מהטובים בארץ.
  למידע נוסף
 • האקדמיה לפיננסים של מגדל שוקי הון היא מהמובילות בלימודי פיננסים והשקעות בישראל. תחום ההתמחות של האקדמיה הוא הכשרה וקורסים איכותיים ומקצועיים בשוק ההון. מגוון הקורסים כולל גם קורסי העשרה ומבוא לשוק ההון, קורסים מתקדמים למסחר באופציות ונגזרים ואף קורסי הכנה למבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר עם אחוזי מעבר מהגבוהים בישראל.
  למידע נוסף
 • ג'ון ברייס היא המכללה ללימודי היי-טק, מחשבים וטכנולוגיות מידע הגדולה בארץ ובין הגדולות באירופה. למכללת ג'ון ברייס מספר סניפים מפוארים בארץ: תל אביב, הרצליה, ירושלים, חיפה ונצרת ואף מספר סניפים בח"ול. ג’ון ברייס חטיבת ההדרכה של מטריקס הפכה להיות מרכז ההדרכה המורשה של מגוון רחב של יצרניות חומרה, תוכנה ותשתיות תקשורת מהמובילות בעולם כגון: Oracle, Microsoft, HP, Cisco, RedHat, Checkpoint, BMC, Compuware, IBM, Juniper, Citrix, itSMF, ITCB, SAP, SAP Business One, אנשים ומחשבים, Prometric, ועוד.
  למידע נוסף
 • מכללת פסגות הוקמה בשנת 2005 ע"י מר יניב ארביב ומר רועי ראובן. שניהם מאסטרים בתחום מסחר פרקטי בשוק ההון, הם מחברי הספר "לאן נעלמו 300%?" וכמו כן כותבי טורים מקצועיים באתרים כלכליים נחשבים. בשנת 2007 הכתיר עיתון דה-מרקר את מר יניב ארביב ומר רועי ראובן "כמפצחי המניות". עיסוקה של החברה הוא הכשרה פרקטית של סוחרים פרטיים בשוק ההון. מכללת פסגות הנה חברה עצמאית חינוכית ,אנו לא נמצאים בבעלות של גוף העוסק בניהול השקעות או בשירותי תיווך מניות וכך אנו שומרים על אובייקטיביות.
  למידע נוסף
  1  

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח