פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי ערב

כאן נפרט את האפשרויות השונות ללימודי ערב, לימודי ערב אינם שונים מלימודים אחרים מלבד שעות הלימוד. לימודי ערב מתאימים למי שמעוניין ללמוד במקביל לקריירה או למי שצריך להחזיק במקום עבודה בזמן הלימודים על מנת שתהיה לו הכנסה. מלא ושלח כבר עכשיו את הטופס בתחתית העמוד ונציגנו יחזור אליך כדי להתאים את מסלול הלימודים בשבילך.
 • לימודי ערב - מדעי המחשב לתואר ראשון
  לימודי ערב במדעי המחשב לתואר ראשון מתאימים למי שרוצה לשלב את הלימודים לתואר עם החיים ומקום העבודה. לימודי מדעי המחשב הם הבסיס להיי טק, ישראל היום נחשבת לאחת המעצמות בתחום מדעי המחשב. בשנים האחרונות ישנה התעוררות מחודשת בתחום עם התפתחותה של רשת האינטרנט, תקשורת המחשבים, התקשורת האלחוטית הסמארטפונים ובאופן כללי יישומי המחשב.
 • לימודי ערב הנדסת מכונות
  תכנית לימודי ערב בהנדסת מכונות, מכשירה מהנדסים למקצוע מרתק ביותר שהרבה סטודנטים שואפים אליו. רוצים לדעת מה הלימודים הללו כוללים והיכן לומדים אותם? היכנסו למאמר!
 • איפה ללמוד בדיקות תוכנה?
  במקביל לעלייה האדירה בחשיבותן של תוכנות ומערכות ממושבות לחיי היום יום של כל אחד מאיתנו, עלה גם הצורך בבודקי תוכנה מיומנים. תחום אבטחת האיכות משפיע באופן ישיר על הרווחיות של החברות המפתחות. על כן הוא נחשב כיום לאחד התחומים המתפתחים ביותר בשוק התעשיות עתירות הידע. מטרת הקורס ללימודי אבטחת תוכנה היא לצייד את התלמידים בידע התיאורטי, בכלים ובניסיון המעשי שיאפשר להם לתכנן ולבצע בדיקות תוכנה מקצועיות, ולאפשר להם להשתלב בהצלחה בתעשיית התוכנה.
 • האם כדאי ללמוד באריאל?
  המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון נמצא בעיצומו של הליך אשר יהפוך את המרכז לאוניברסיטה. במרכז האוניברסיטאי אריאל לומדים מעל ל- 13,000 סטודנטים במסלולים מגוונים הכוללים: לימודים לתואר ראשון, תואר שני ולימודים קדם אקדמאים במקצועות הנדסה, מדעי הבריאות,מדעי הטבע, מדעי החברה, תקשורת וארכיטקטורה.
 • תואר שני במנהל עסקים ושיווק
  מעוניין לפתח קריירת ניהול, עם ידע ושליטה בכלי ניהול עדכניים? לימודי מנהל עסקים ושיווק יעניקו לך ידע תאורטי והתנסות מעשית בכלי שיווק וניהול המתאימים למנהלים בדרגים שונים. תוכל להתפתח ולהתקדם בתפקידים עם מיומנות ניהולית שנבנתה על עקרונות בסיסיים בתחום.
 • קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד
  האנדרואיד היא מערכת הפעלה למכשירי סמארטפון וטאבלט, המערכת מפותחת על ידי Open Handset Aliance כשגוגל מובילה את הפיתוח. מערכת ההפעלה אדרואיד היא המתחרה המרכזית של מערכת ההפעלה IOS מבית אפל. רוב פיתוח האפליקציות לאנדרואיד נעשה באמצעות גרסת JAVA מותאמת. את האפליקציות ניתן להוריד מחנות האפליקציות של גוגל או מאתרי צד שלישי. ברבעון האחרון של 2010 נרשמה האנדרואיד כפלטפורמת הסמרטפון הנמכרת ביותר בעולם. הביקוש למפתחי אפליקציות לאדרואיד ממשיך לעלות היות וכולם רוצים להשתמש בממשק הנוח של סמרטפון וטאבלט לשם
 • קורס פיתוח אפליקציות לאייפון
  חברת אפל חוללה מהפכה בעולם הטלפונים הניידים ומחשבי כף היד, בשנת 2007 השיקה החברה תחת הנהלתו וחזונו של ג'ון ברייס את הטלפון הסלולארי אייפון. האייפון הוא מכשיר טלפון נייד שעושה הרבה יותר מאשר רק טלפון, המכשיר הציג את טכנולוגית הטאץ' וכלל הרבה פונקציות מובנות כמו מצלמה, רשמקול, נגן מוזיקה, נגן סרטים, דואר אלקטרוני, יומן פגישות, מחשבון, קונסולת משחקים, מכשיר ניווט מבוסס גי.פי.אס, דפדפן אינטרנט ועוד. מעבר לכך הוא סיפק פלטפורמה לפיתוח אפליקציות למכשיר שמאפשרת לכל מפתח שנרשם לפתח אפליקציות עבור המכשיר
 • לימודי קרימינולוגיה לתואר ראשון
  לימודי תעודה בקרימינולוגיה עוסקים בחקר הפשע וההתנהגות הסוטה, מחקר והבנה של התנהגות נורמטיבית בהשוואה להתנהגות הקרימינלית. בכל חברה במהלך השנים מתפתחים ערכי המוסר והעקרונות של מה מותר ומה אסור, החברה לאחר מכן אוכפת את שמירת אותם ערכים ומשתמשת במנגנוני צדק על מנת להרחיק את האנשים והקבוצות שחורגים מהנורמות הללו שהוגדרו. חקר ההתנהגות והבנת המניעים של הפושע והאדם המוסרי הם מרתקים ומעניינים. ישנו היום ביקוש לידע בתחום הזה.
 • ההבדל בין לימודי הנדסאי ללימודי מהנדס
  ישנם הרבה מתחומי ההנדסה וגם אדריכלות ובניה שמציעים מסלולי הכשרה להנדסאים בנוסף למסלולי ההכשרה לתואר ראשון. ההבדל המשמעותי בין לימודי הנדסאי ללימודי מהנדס הוא משך הלימודים, לימודי הנדסאים נמשכים שנתיים ולימודי המהנדס נמשכים ארבע שנים.
 • לימודי אדריכלות נוף
  אדריכלות נוף עוסקת בכל מה שקשור בתכנון, עיצוב, בניה ושיפור של גנים ציבוריים, מרחבים ציבוריים פתוחים, פארקים, גינות ציבוריות, קניונים ועוד. אדריכל הנוף מעבר לעובדה שהוא דואג לפונקציונלית והמטרה של המרחב שאותו הוא מתכנן, הוא דואג לשילוב אסתטי של המרחב עם הסביבה הטבעית והמבנים. הוא דואג לתכנון של צמחיה, שבילים, ריצוף, תאורה, גדרות, ספסלים וכדומה. בהרבה מהמקרים אדריכל הנוף עובד בצמוד לאדריכלי בניינים ומתכנני ערים כדי ליצור הרמוניה ואסתטיקה במרחב. אדריכלי הנוף לוקחים בחשבון הרבה גורמים ולכן מלאכת הת
 • לימודי ערב - חשבונאות לתואר ראשון
  לימודי ערב לתואר ראשון מתאימים למי שרוצה להמשיך ולהחזיק במשרה או תפקיד ויחד עם זאת ללמוד חשבונאות, אם בכדי לשפר את מעמדו ושכרו במקום העבודה הנוכחי או בכדי להתקדם במקום עבודה אחר בתחום החשבונאות. לימודי חשבונאות מאוד מבוקשים זהו התחום שעוסק בכל מה שקשור לפיננסים, אין היום עסק או ארגון שלא מנהל את התנועות הכספיות שלו. ישנה חשיבות רבה הן מבחינת מיסוי וחוק והן מבחינה עסקית בניהול ורישום מדויק של התנועות הכספיות בעסק. רואי החשבון הם אלה שדואגים להציג בכל רגע נתון את המצב הפיננסי של העסק, מידע זה ...
 • לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי ערב במנהל עסקים מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודיו לתואר ראשון בחיים ועם מקום העבודה. מנהל עסקים מגיע מתחום מדעי החברה והפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. לימודי מנהל עסקים לתעודה כוללים בתוכם מגוון מסלולי התמחות בהתאם לכיוון שבו יבחר הסטודנט. הלימודים במסלול זה נותנים את הכלים העיוניים והמעשיים שבעזרתם ניתן להביא את הארגון ליעילות ושיפור מקסימלי ברווחים.
 • לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון
  לימודי ערב בכלכלה מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודי התואר הראשון בחיים ועם מקום העבודה. לימודי כלכלה לתואר ראשון מקנים את הידע התאורטי והמעשי בנוגע לייצור, שיווק, הפצה וצריכה של מוצרים. לימודי כלכלה הם אחד ממדעי החברה שחוקרים את יחסי הגומלין בין המרכיבים השונים הללו. לימודי הכלכלה הפכו מאוד פופולריים גם בעקבות ההתפתחות הכלכלית של המשק ושוק ההון ובוגרים רבים של מסלול הכשרה זה משתלבים בתפקידים הרבים האפשריים במשק.
 • לימודי ערב - משפטים לתואר ראשון
  לימודי ערב במשפטים נועדו לכאלה שהעבודה או תנאים אחרים לא מאפשרים להם ללמוד בלימודי יום, ההכשרה במשפטים מבוקשת והרבה שואפים להשיג את התואר עורך דין. לימודי משפטים עוסקים בלימוד החוק ואכיפתו, החוקים נקבעו והוסכם עליהם במהלך ההיסטוריה, אלו הם כללי מוסר שנראה שעוזרים ומגנים על הקבוצה ומשליטים סדר בתרבות שעליה הם חלים. כללי המוסר אומצו על ידי הקבוצה מכיוון שאם הם נשמרים על ידי חברי הקבוצה, הקבוצה שורדת טוב יותר. כאשר חברי הקבוצה או חבר בקבוצה לא שומרים על הכללים או החוקים, הקבוצה עצמה כופה עליו...
 • לימודי ערב לתואר ראשון
  לימודי ערב לתואר ראשון מאפשרים לסטודנטים לשלב את לימודי התואר עם עבודה. הדרישה היום בשוק העבודה היא לאנשי מקצוע מלומדים עם עדיפות לבעלי ידע אקדמי, גם לעובדים שרוצים לשפר את המיומנות והידע שלהם בתחום המקצועי שבו הם עובדים ובכך לשפר תנאי העבודה והשכר שלהם וגם לעובדים שרוצים ללמוד לימודים אקדמיים בתחום שונה כדי להחליף מקצוע, לימודי הערב יהיו המתאימים והנוחים ביותר היות וכך הם יוכלו לשמור את מקום העבודה בזמן שבו הם לומדים.
  1  
הגשמה בלימודי ערב

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח