פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי תואר ראשון - לימודי ניהול לתואר - לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון

 • לימודי כלכלה לתואר ראשון
  לימודי כלכלה לתואר ראשון מקנים את הידע התאורטי והמעשי בנוגע לייצור, שיווק, הפצה וצריכה של מוצרים. כלכלה הוא אחד ממדעי החברה שחוקר את יחסי הגומלין בין המרכיבים השונים הללו. לימודי הכלכלה הפכו מאוד פופולריים גם בעקבות ההתפתחות הכלכלית של המשק ושוק ההון.
 • לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי ערב במנהל עסקים מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודיו לתואר ראשון בחיים ועם מקום העבודה. מנהל עסקים מגיע מתחום מדעי החברה והפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. לימודי מנהל עסקים לתעודה כוללים בתוכם מגוון מסלולי התמחות בהתאם לכיוון שבו יבחר הסטודנט. הלימודים במסלול זה נותנים את הכלים העיוניים והמעשיים שבעזרתם ניתן להביא את הארגון ליעילות ושיפור מקסימלי ברווחים.
 • לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי כלכלה ומנהל עסקים הם לימודים רב תחומיים מהמבוקשים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום מנהל העסקים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים אתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של ניהול עסקים הם בעלי משקל רב בהתמודדות עם אתגרים של עסקים ופירמות במשק.
 • לימודי משפטים וחשבונאות לתואר ראשון
  מסלול הלימודים לתואר ראשון שמשלב לימודי משפטים עם לימודי חשבונאות מבוקש מאוד היות והוא מקנה ידע בשני תחומי לימודים מאוד פופולריים, התלמידים במסלול זה מקבלים יתרון על פני הלומדים במסלול לימודים חד חוגי לעריכת דין או לחשבונאות. השילוב בין השניים מעשיר את הידע והיכולות בתחום העסקים, המשפט, חברות, פיננסים, מדיני וכלכלי ופותח בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות בתחומים רבים. הלימודים הם תובעניים ומתאימים לתלמידים שאפתניים.
 • לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי מנהל עסקים מגיע מתחום מדעי החברה והפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. לימודי מנהל עסקים לתעודה כוללים בתוכם מגוון מסלולי התמחות בהתאם לכיוון שבו יבחר הסטודנט. לימודי מנהל עסקים נותנים את הכלים העיוניים והמעשיים שבעזרתם ניתן להביא את הארגון ליעילות ושיפור מקסימלי ברווחים.
  1  

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח