פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי תואר ראשון - לימודי כלכלה / מימון לתואר

כאן נפרט לגבי מסלולי הלימוד בנושאי כלכלה, מימון, ראיית חשבון וחשבונאות לתואר ראשון. נפרט מידע כללי לגבי המסלול, תכני לימודים, מסלולי לימוד, התמחויות, אפשרויות תעסוקה ותעודות. המטרה שלנו בהגשמה היא לעזור לך למצוא את המקום המתאים עבורך ללימודי כלכלה, מימון, ראיית חשבון וחשבונאות לתואר ראשון. מלא ושלח את הטופס בתחתית העמוד כבר עכשיו ונציג יחזור אליך כדי להתאים עבורך את מסלול הלימודים ומוסד הלימודים הנכונים לך.
התקשרו עכשיו! 072-245-3424
 • לימודי חשבונאות לתואר ראשון
  לימודי חשבונאות וראיית חשבון לתואר ראשון מאוד מבוקשים זהו התחום שעוסק בכל מה שקשור לפיננסים, אין היום עסק או ארגון שלא מנהל את התנועות הכספיות שלו. ישנה חשיבות רבה הן מבחינת מיסוי וחוק והן מבחינה עסקית בניהול ורישום מדויק של התנועות הכספיות בעסק. רואה החשבון הם אלה שדואגים להציג בכל רגע נתון את המצב הפיננסי של העסק, מידע זה נחוץ להנהלה ולבעלי המניות כדי לקבל החלטות בנוגע לעסק. נתונים מדויקים יעזרו לזהות משברים ולהתגבר על בעיות כמו גם לאתר הזדמנויות עסקיות ובאופן כללי להביא לשגשוג והצלחה פיננסית
 • לימודי כלכלה לתואר ראשון
  לימודי כלכלה לתואר ראשון מקנים את הידע התאורטי והמעשי בנוגע לייצור, שיווק, הפצה וצריכה של מוצרים. כלכלה הוא אחד ממדעי החברה שחוקר את יחסי הגומלין בין המרכיבים השונים הללו. לימודי הכלכלה הפכו מאוד פופולריים גם בעקבות ההתפתחות הכלכלית של המשק ושוק ההון.
 • לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון
  לימודי כלכלה ומדעי המחשב הם לימודים רב תחומיים נחשקים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום המחשבים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים איתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים, ההיי-טק והפיננסים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של מדעי המחשב הם בעלי משקל רב בשוק העסקים שמחד מתפתח מבחינה טכנולוגית ויישומי מחשב ומצד שני מתמודד בשווקים תחרותיים מקומיים וגלובליים. אפשרויות התעסוקה בתחום הם רבות אם במחשבים או במקצועות פיננסיים.
 • לימודי כלכלה וחשבונאות לתואר ראשון
  כלכלה וחשבונאות הם שני נושאים הקשורים אחד בשני והלימודים של שני הנושאים הללו משלימים ומשתלבים בצורה טובה. ניתן למצוא בכל ענפי המשק, העסקים וגופי הממשלה השונים גם כלכלנים וגם חשבונאים, כך שהמקצוע והיכולת בתחומים אלו נדרשת ביותר. היכולת וההבנה המשולבת של הכלכלה והחשבונאות מעניקות לבוגרים יתרון משמעותי הן במציאת מקום תעסוקה מועדף והן במיומנותם בטיפול בחשבונאות וכלכלה.
 • איפה ללמוד כלכלה?
  כלכלה היא תחום במדעי החברה, העוסק ביחסים האנושיים וביחסים החברתיים להם נזקק האדם לצורך קיומו. המחקר בתחום הכלכלה עוסק בדרך שבה חומרי גלם מעובדים ונצרכים כמוצרים. לימודי כלכלה נערכים בדרך כלל בשילוב עם לימודי מקצועות אחרים כגון: ניהול, מנהל עסקים, חשבונאות, מדעי המחשב, פסיכולוגיה, משפטים, מדעי המדינה, תקשורת, חינוך, לוגיסטיקה, ועוד. לימודי כלכלה לתואר ראשון נחשבים לקשים במיוחד. הם כוללים לא מעט חישובים, ספרות כלכלית ומתמטיקה ברמה גבוהה מאוד.
 • איפה ללמוד הנהלת חשבונות?
  למרות פיתוחן של לא מעט מערכות ממוחשבות להנהלת חשבונות, עדיין קיים ביקוש רב לאנשי מקצוע מיומנים בתחום. לימודי הנהלת החשבונות אינם לימודים אקדמיים, אלא קורסים מקצועיים המסמיכים את בוגריהם לעסוק בהנהלת חשבונות ברמות שונות. תואר אקדמי בהנהלת חשבונות הוא למעשה תואר ראשון בחשבונאות, אשר בוגריו מוכשרים לעבודה כמנהלי חשבונות. לימודי הנהלת חשבונות מבוקשים במיוחד על ידי נשים המעוניינות לשלב את עבודתן בחיי המשפחה ועבור מי שמעוניין להתחיל את דרכו בתחום החשבונאות והפיננסים.
 • איפה ללמוד בנקאות?
  התפתחות שוק ההון והבנקאות בשנים האחרונות, לצד הגלובליזציה ותהליכים כלכליים חובקי עולם נוספים, הגדילו את הדרישה לכוח אדם בנקאי מוכשר ומקצועי. לימודי הבנקאות משולבים בחלק גדול מהמקרים בלימודי שוק ההון, שילוב מעניק לבוגרי לימודי בנקאות את היכולת לפעול בתחום הפיננסי. לימודי הבנקאות כוללים בנין השאר: קורסים במתמטיקה, סטטיסטיקה, חשבונאות, ניהול תיקי השקעות, שיווק, ניירות ערך ועוד. בנוסף, התלמידים יתכוננו גם לבחינות של הרשות לניירות ערך, לצורך קבלת רישיון יועץ השקעות ומנהל תיקים.
 • לימודי פרסום
  אתה רוצה להיות פרסומאי? להגיע עם המסר שלך ולהשפיע על קהל היעד? לימודי פרסום יעניקו לך את הידע התאורטי ואת הניסיון המעשי ביצירת קמפיינים פרסומיים מוצלחים. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי פרסום.
 • לימודי ראיית חשבון לתואר ראשון
  לימודי ראיית חשבון מתקיימים במסגרת תואר ראשון בחשבונאות. ראיית חשבון עוסקת בכל מה שקשור לחשבונאות, מיסים, מימון, ביקורת חשבונאית ועוד. על מנת לקבל רישיון לעסוק בראיית חשבון יש לעבור מבחני הסמכה של לשכת רואי החשבון, תפקידו של רואה החשבון הוא לבצע בדיקה וביקורת על דוחות כספיים ומתן חוות דעת עליהם. זהו מקצוע יוקרתי ותחום לימודים מבוקש.
 • לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון
  לימודי מימון ובנקאות לתואר ראשון נלמדים בדרך כלל במסגרת לימודי כלכלה או מנהל עסקים, הקורסים הנלמדים במסלולים אלה עוסקים בבנקאות, שוק ההון ומימון. ענף הבנקאות ושוק ההון בעידן שלנו הוא מעמודי התווך של הכלכלה העולמית והקדמה, הכלים הפיננסים הללו מביאים למימוש ומימון פרויקטים גדולים שמשפיעים על התרבות. התיאוריות השונות הקשורות במימון, תקצוב, גיוס הון וניהול פרויקטים יחד עם הבנת הסיכונים הפיננסים כל אלה ועוד נלמדים במסגרת התואר.
 • לימודי ערב - חשבונאות לתואר ראשון
  לימודי ערב לתואר ראשון מתאימים למי שרוצה להמשיך ולהחזיק במשרה או תפקיד ויחד עם זאת ללמוד חשבונאות, אם בכדי לשפר את מעמדו ושכרו במקום העבודה הנוכחי או בכדי להתקדם במקום עבודה אחר בתחום החשבונאות. לימודי חשבונאות מאוד מבוקשים זהו התחום שעוסק בכל מה שקשור לפיננסים, אין היום עסק או ארגון שלא מנהל את התנועות הכספיות שלו. ישנה חשיבות רבה הן מבחינת מיסוי וחוק והן מבחינה עסקית בניהול ורישום מדויק של התנועות הכספיות בעסק. רואי החשבון הם אלה שדואגים להציג בכל רגע נתון את המצב הפיננסי של העסק, מידע זה ...
 • לימודי ערב - כלכלה לתואר ראשון
  לימודי ערב בכלכלה מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודי התואר הראשון בחיים ועם מקום העבודה. לימודי כלכלה לתואר ראשון מקנים את הידע התאורטי והמעשי בנוגע לייצור, שיווק, הפצה וצריכה של מוצרים. לימודי כלכלה הם אחד ממדעי החברה שחוקרים את יחסי הגומלין בין המרכיבים השונים הללו. לימודי הכלכלה הפכו מאוד פופולריים גם בעקבות ההתפתחות הכלכלית של המשק ושוק ההון ובוגרים רבים של מסלול הכשרה זה משתלבים בתפקידים הרבים האפשריים במשק.
 • לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי כלכלה ומנהל עסקים הם לימודים רב תחומיים מהמבוקשים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום מנהל העסקים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים אתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של ניהול עסקים הם בעלי משקל רב בהתמודדות עם אתגרים של עסקים ופירמות במשק.
 • לימודי משפטים וחשבונאות לתואר ראשון
  מסלול הלימודים לתואר ראשון שמשלב לימודי משפטים עם לימודי חשבונאות מבוקש מאוד היות והוא מקנה ידע בשני תחומי לימודים מאוד פופולריים, התלמידים במסלול זה מקבלים יתרון על פני הלומדים במסלול לימודים חד חוגי לעריכת דין או לחשבונאות. השילוב בין השניים מעשיר את הידע והיכולות בתחום העסקים, המשפט, חברות, פיננסים, מדיני וכלכלי ופותח בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות בתחומים רבים. הלימודים הם תובעניים ומתאימים לתלמידים שאפתניים.
 • לימודי משפטים וכלכלה לתואר ראשון
  השילוב בין לימודי משפטים וכלכלה הוא שילוב מוצלח וישנם היום הרבה תלמידים שבוחרים במסלול לימודים זה. לימודי המשפטים מתמקדים בנושאים הקשורים לכלכלה ועסקים כגון דיני חברות, דיני תאגידים, חוזים וכדומה מה שמעניק לבוגר יתרון לעיסוק בתחום הכלכלה. כמו כן לימודי הכלכלה עוסקים בידע הקשור לתחום המשפטי, כך תוך שמירה והבנת הקשר בין שני הנושאים מקבל התלמיד ידע מעמיק בנושאים כל כך חשובים אלו. הבנת עולם העסקים בישראל ובעולם הן מהפן המשפטי והן מהפן הכלכלי הוא יתרון למי שמתכוון להשתלב בתחום המשפט,העסקים והכלכלה.
  1  
הגשמה בלימודי כלכלה, מימון וראיית חשבון

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח