פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורסים פרטיים - קורסים ללימוד שפות

כאן תמצא את הקורסים השונים ללימודי שפות, השליטה בשפות לא רק ששמה אותך בתקשורת והבנה עם יותר אנשים בעולם אלא שגם פותחת בפניך מקומות תעסוקה רבים הדורשים ידע בשפות. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי שפות.
 • קורס ספרדית למטיילים
  קורס ספרדית למטיילים או מוצ'ילרים הוא קורס ייעודי שמטרתו לתת למי שמתכוון לטייל לדרום אמריקה ואמריקה הלטנית או לכל למקום אחר בו דוברים ספרדית את היכולת להשתמש בשפה כדי לתקשר עם התושבים המקומיים. מקומות רבים בהם מדברים בשפה הספרדית אינם דוברים או מבינים אנגלית ולכן מבלי ידע בשפה הספרדית קשה מאוד להסתדר ולתקשר עם המקומיים. עם השליטה בדיבור והבנה של השפה הטיול הופך להרבה יותר מעניין ומהנה ואתה המטייל מקבל טיול חוויתי ומספק הרבה יותר.
 • קורס ספרדית למתקדמים
  קורס ספרדית למתקדמים מתאים למי שיש לו היכרות עם השפה ורוצה לחזק את שליטתו בשפה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ספרדית למתקדמים.
 • קורס ספרדית למתחילים
  ספרדית היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר בעולם והרביעית בתפוצתה כשפת דיבור. ישנם הרבה מוסדות ללימוד ספרדית שמספקים קורסים ברמות שונות ולצרכים שונים. קורס ספרדית למתחילים מתאים למי שרוצה להתחיל בלימוד השפה מן העקרונות הבסיסיים וחלקי הדיבור של השפה וכן תרגול השימוש בשפה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ספרדית למתחילים.
 • קורס צרפתית
  השפה הצרפתית היא אחת מהשפות הרומניות המדוברות ביותר, ישנם אף ארגונים ואגודות מסוימות שמשתמשות בה כשפה הרשמית ומדינות רבות בהן היא נלמדת כשפה שניה. בין השפות הרומניות המדוברות ביותר אפשר למצוא את הספרדית, פורטוגזית, צרפתית ואיטלקית. לצרפתית דיאלקטים רבים בצרפת וגם ביבשות אחרות. השפה הצרפתית מתחברת לתרבות, אופנה, יופי ורומנטיקה.
 • לימודי אנגלית
  אנגלית היא שפה בינלאומית ובין השפות המדוברות ביותר בעולם, היא משמשת ונלמדת בבתי-ספר כשפה שניה בהרבה מדינות. היום בעידן שבו המידע זמין מכל אחד ומכל העולם כמעט, ידע בשפה האנגלית הוא כמעט הכרחי. כמות רבה מאוד של מידע באינטרנט מפורסם בשפה האנגלית או שמציע ממשק אנגלי בנוסף לשפה האחרת. כמות העסקים שנעשים מול מדינות אחרות גדלה והשפה שבה מתקשרים לרוב היא אנגלית. כמובן ישנם סרטים, ספרים, הצגות ועוד תכנים רבים שמתוקשרים בשפה האנגלית. ניתן ללמוד אנגלית גם כמקצוע, הוראה או שפה וספרות אנגלית.
  1  
הגשמה בלימודי שפות

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח