פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מכינה וקורס פסיכומטרי

כאן נציג את הקורסים ולימודים למכינות, מכינות קדם אקדמיות ופסיכומטרי. מכינה היא למעשה מסגרת לימודים שמכינה את התלמיד לקראת המבחן או הדבר אותו הוא הולך לעשות, כאשר אדם תורגל מספיק ויש לו היכרות עם הנושא והחומרים הבסיסיים היכולת שלו להצליח בתחום עולה. מלא את הטופס בתחתית הדף ושלח אותו עכשיו ונציג מומחה בתחום של מכינות למבחנים ופסיכומטרי יחזור אליך למציאת המקום המתאים עבורך ללימודים.
  • איפה ללמוד לפסיכומטרי?
    המבחן הפסיכומטרי הוא אחד הצעדים הראשונים בחייו הבוגרים של כל ישראלי כמעט, בין השחרור מהצבא לטיול בעולם. תוצאות המבחן יוכלו לקבוע באילו מוסדות תוכלו ללמוד ובאילו מסלולים. אסור לשכוח כי מטרתו היחידה של המבחן הפסיכומטרי היא חיזוי ההצלחה בשנה הראשונה של הלימודים האקדמיים, לכן שאיפה לציון הגבוה ביותר האפשרי היא מיותרת. לפני שאתם מתחילים ללמוד לפסיכומטרי, מומלץ לבדוק את תנאי הכניסה למסלולים המעניינים אתכם ולהגדיר את ציון היעד שלכם.
  • קורס פסיכומטרי
    מבחן פסיכומטרי הוא מבחן מיון למועמדים ללימודים באוניברסיטאות השונות, את המבחן עורך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. המבחן הפסיכומטרי בודק את יכולות המועמד בשלושה תחומים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. שאלות המבחן מנוסחות כממבחן אמריקאי הם שאלות רב ברירתיות והנבחן מסמן את התשובה הנכונה. ציון המבחן הפסיכומטרי משוקלל יחד עם ציוני הבגרות ומהווה את רמת התלמיד שנבדקת לפני הקבלה להכשרה באוניברסיטה.
  • לימודי אנגלית
    אנגלית היא שפה בינלאומית ובין השפות המדוברות ביותר בעולם, היא משמשת ונלמדת בבתי-ספר כשפה שניה בהרבה מדינות. היום בעידן שבו המידע זמין מכל אחד ומכל העולם כמעט, ידע בשפה האנגלית הוא כמעט הכרחי. כמות רבה מאוד של מידע באינטרנט מפורסם בשפה האנגלית או שמציע ממשק אנגלי בנוסף לשפה האחרת. כמות העסקים שנעשים מול מדינות אחרות גדלה והשפה שבה מתקשרים לרוב היא אנגלית. כמובן ישנם סרטים, ספרים, הצגות ועוד תכנים רבים שמתוקשרים בשפה האנגלית. ניתן ללמוד אנגלית גם כמקצוע, הוראה או שפה וספרות אנגלית.
  1  

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח