פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

סדנאות

כאן תמצא נתונים לגבי סדנאות בנושאים שונים כמו בישול, ציור, טנטרה, יוגה, אפייה ועוד. סדנאות נוגעות בעיקר בעשייה ובחוויה של הנושא. נפרט בנוגע לנושא הסדנה, מטרה והיכן ניתן למצוא סדנה שמעניינת אותך.
התקשרו עכשיו! 0723341778
 • איפה הכי כדאי ללמוד אימון אישי?
  אימון אישי הוא ידע ויישום הקשורים לעולמו של האדם ולקשר שלו עם הסביבה ואחרים. בשנים האחרונות המודעות והעניין באימון אישי הלכו וגברו וקיימים הרבה מוסדות לימוד וסדנאות בנושא. כדי לדעת איפה הכי כדאי ללמוד אימון אישי יש לקבל מידע ולבדוק תוצאות, גישות, מבנה קורס וגורמים נוספים שמעניינים כדי להחליט על סמך תצפיות והעדפה אישית מה מתאים ביותר עבורך.
 • סדנת אימון אישי - Coaching
  מעוניין לשפר את ההצלחה האישית שלך, של משפחתך או של העסק? חיפשת דרך שתאפשר לך לממש את הפוטנציאל והיכולת וידע בצורה טובה ויעילה יותר? אימון אישי, הוא כלי רב עוצמה בכל הנוגע למימוש הפוטנציאל האישי והעסקי. באמצעות אימון אישי ניתן להגשים ולממש את הרצונות והשאיפות ואף להציב מטרות וחלומות חדשים לעתיד.
 • סדנאות אימון לזוגיות
  האם תהית אם אפשר להחזיר את הזוגיות למקום שבו היא הייתה בהתחלה? האם אפשר לשפר את הזוגיות? שאלות אלה ואחרות הן שאלות שעולות לבני הזוג לאחר זמן מסוים בזוגיות שנראה שהזוגיות לא מתקדמת במקרה הטוב ובהרבה מקרים מתדרדרת ואף מגיעה לפרידה.
 • סדנאות רוק בישראל
  סדנאות מוסיקת רוק לבני נוער ולילדים הם הדרך הטובה ביותר להכשיר את ילדיכם לנגינות מופלאות.
 • סדנת צחוק
  צחוק הוא הביטוי של שמחה, אושר ובדיחות. בזמן הצחוק מופעלים שרירים בגוף ומתרחש שינוי הורמונלי בגוף, חוקרי בריאות גילו שבצחוק ישנן איכויות מרפאות לגוף ולנפש ואנשים שמרבים לצחוק מאריכים ימים. סדנת צחוק היא מפגש קצר של מספר שעות שהפעילות בו באה לעודד צחוק אצל המשתתפים. ההרגשה שמשרה הצחוק והאווירה המשוחררת עוזרות למשתתפים להפיג לחץ ושחיקה ולעורר רגשות חיוביים ושמחה. סדנאות צחוק הן טרנד עכשווי, זו פעילות חווייתית ומשחררת שבנוסף יש לה השפעות מרפאות לאדם.
 • לימודי בישול
  בישול הוא הפעולה של הכנת מוצרי מזון לאכילה, בהרבה מקרים על-ידי חימום המזון, שימוש בשילובים של מוצרים, תבלינים ושיטות חימום ועיבוד משנים את המרקם, הצורה והטעם של המזון. לאחרונה אנחנו רואים הרבה תכניות על בישול ואוכל ומהכנת מזון לאכילה גרידא ניתן לראות את האומנות שבעניין. בישול הוא תחום מאוד רחב ומגוון ומכיל הרבה תחומי משנה, תרבויות שונות ואף אזורים שונים בתוך אותה מדינה משתמשים בטכניקות, חומרים וטעמים שונים. ניתן ללמוד בישול למטרות שונות הן כחובב והן כטבח מקצועי ואף שף.
 • סדנת בישול לילדים
  לילדים יש סקרנות רבה לגבי החיים, הם אוהבים להתנסות, לעזור ולעסוק במלאכות של "גדולים" אם רק נותנים להם. הם יודעים להפיק ביצירתיות והנאה. סדנת בישול לילדים היא דרך טובה ללמד את הילדים על עקרונות כמו סדר, ניקיון, חלוקה לתפקידים, אחריות, תזמון ויצירה.
 • סדנת עיסוי
  אז מה זה עיסוי, המשמעות של המילה עצמה היא "מארג" או "התרחבות", למעשה חיבור או הפיכה לאחד, במקורו העיסוי בא לשחרר את היכולות הכלואות באדם ולהביאו להארה דרך החשיפה לכוחות האלוהיים שביקום.
  1  
הגשמה - סדנאות

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח