פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורסים פרטיים

כאן נציג קורסים שניתן ללמוד באופן פרטי, הקורסים יעניקו ידע לפי תחומי עניין אישיים. אנשים רבים רוצים לרכוש ידע בנושאים כלליים ולא רק כדי לעבוד בתחום או לשם העשרה מקצועית, הקורסים שנציג כאן יענו על הדרישה הזאת. מלא ושלח את הטופס שנמצא למטה ויחזור אליך יועץ לימודים שיעזור לך למצוא את נושא הלימוד שמתאים לך.
 • קורס נהיגת שטח
  נהיגת שטח היא נהיגה שמתבצעת שלא על דרך סלולה, נהיגת שטח משמשת גם לצורכי תעבורה בדרכים לא סלולות וגם כחוויה משחררת ומהנה. היום ישנם הרבה כלי רכב שיש להם יכולת לנסוע בתנאי שטח ואתם הרבה שגילו את הכיף וההנאה שבנהיגה בשטח. הנהיגה בשטח עם זאת שהיא חוויה הרפתקנית, אנרגטית ומשחררת עשויה להיות מסוכנת למי שלא לגמרי שולט בכלי הרכב או בהבנת תנאי השטח. לימודי נהיגת שטח נותנים את הידע התאורטי והמעשי לנהיגה נכונה בשטח.
 • קורס תפירה למתקדמים
  קורס תפירה למתקדמים מקיף ידע וטכניקות מורכבות יותר מאשר הקורס למתחילים. הקורס נועד בעיקר למי שתרצה לפרוץ ולעסוק בתחום עיצוב אופנה ותדמיתנות. ללומדות בקורס התפירה המתקדם יש בדרך כלל ידע קודם וניסיון בתפירה.
 • קורס תפירה למתחילים
  תפירה היא הפעולה של חיבור בדים באמצעות חוט תפירה, היום התפתחה התפירה וישנן מכונות תפירה משוכללות שעוזרות רבות במלאכת התפירה. התפירה מעבר לחיבור הבדים משמשת לעתים גם לקישוט. לימודי תפירה נותנים את הידע התאורטי והמעשי בתחום התפירה. לימודי התפירה בדרך כלל מהווים חלק מהכשרה מקצועית בתחום העיצוב והאופנה.
 • קורס נהיגה מתקדמת
  קורס נהיגה מתקדמת נותן לך הנהג הבנה עמוקה יותר הן של כלי הרכב העומד לרשותך והן של הדרך שבה אתה משתמש. לימודי נהיגה מתקדמת מעניקים שליטה, יכולות והבנה טובה יותר של הרכב ושל הכביש. הלימודים משלבים ידע תאורטי ומעשי בנהיגה מתקדמת.
 • קורס ספרדית למטיילים
  קורס ספרדית למטיילים או מוצ'ילרים הוא קורס ייעודי שמטרתו לתת למי שמתכוון לטייל לדרום אמריקה ואמריקה הלטנית או לכל למקום אחר בו דוברים ספרדית את היכולת להשתמש בשפה כדי לתקשר עם התושבים המקומיים. מקומות רבים בהם מדברים בשפה הספרדית אינם דוברים או מבינים אנגלית ולכן מבלי ידע בשפה הספרדית קשה מאוד להסתדר ולתקשר עם המקומיים. עם השליטה בדיבור והבנה של השפה הטיול הופך להרבה יותר מעניין ומהנה ואתה המטייל מקבל טיול חוויתי ומספק הרבה יותר.
 • קורס ספרדית למתקדמים
  קורס ספרדית למתקדמים מתאים למי שיש לו היכרות עם השפה ורוצה לחזק את שליטתו בשפה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ספרדית למתקדמים.
 • קורס ספרדית למתחילים
  ספרדית היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר בעולם והרביעית בתפוצתה כשפת דיבור. ישנם הרבה מוסדות ללימוד ספרדית שמספקים קורסים ברמות שונות ולצרכים שונים. קורס ספרדית למתחילים מתאים למי שרוצה להתחיל בלימוד השפה מן העקרונות הבסיסיים וחלקי הדיבור של השפה וכן תרגול השימוש בשפה. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי ספרדית למתחילים.
 • קורס צרפתית
  השפה הצרפתית היא אחת מהשפות הרומניות המדוברות ביותר, ישנם אף ארגונים ואגודות מסוימות שמשתמשות בה כשפה הרשמית ומדינות רבות בהן היא נלמדת כשפה שניה. בין השפות הרומניות המדוברות ביותר אפשר למצוא את הספרדית, פורטוגזית, צרפתית ואיטלקית. לצרפתית דיאלקטים רבים בצרפת וגם ביבשות אחרות. השפה הצרפתית מתחברת לתרבות, אופנה, יופי ורומנטיקה.
 • לימודי אנגלית
  אנגלית היא שפה בינלאומית ובין השפות המדוברות ביותר בעולם, היא משמשת ונלמדת בבתי-ספר כשפה שניה בהרבה מדינות. היום בעידן שבו המידע זמין מכל אחד ומכל העולם כמעט, ידע בשפה האנגלית הוא כמעט הכרחי. כמות רבה מאוד של מידע באינטרנט מפורסם בשפה האנגלית או שמציע ממשק אנגלי בנוסף לשפה האחרת. כמות העסקים שנעשים מול מדינות אחרות גדלה והשפה שבה מתקשרים לרוב היא אנגלית. כמובן ישנם סרטים, ספרים, הצגות ועוד תכנים רבים שמתוקשרים בשפה האנגלית. ניתן ללמוד אנגלית גם כמקצוע, הוראה או שפה וספרות אנגלית.
  1  

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח