פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורסים מקצועיים - קורסי צילום

קורסי צילום יתנו לך ידע וכלים שבעזרתם תוכל לצלם במיומנות. הקורסים המקצועיים יתנו לך ידע ומיומנות מעשית תלמד כיצד תוכל באמצעות המצלמה להעביר את המסר האומנותי שאתה מוצא באובייקט המצולם ועוד. מלא את הטופס שנמצא למטה ושלח אותו ונציג יחזור אליך ויעזור לך למצוא את המסלול המתאים עבורך ללימודי צילום.
התקשרו עכשיו! 072-245-3424
 • קורס צילום ועריכת וידאו
  קורס צילום וידאו ועריכה מיועד לחובבי צילום וידאו שרוצים לקבל את הבסיס והעקרונות לשימוש בציוד לצילום וידאו ולעריכה. הקורסים משלבים לימודים תאורטיים לצד התנסות מעשית בציוד הווידאו ובטכניקות השונות, כך שהתלמיד מסיים את המסלול עם מיומנות ומקצועיות בצילומי ווידאו.
 • קורס צילום טבע
  קורס צילום טבע הוא קורס מתקדם ומקצועי בצילום. ברוב המקרים לצילומי טבע דרוש גם ציוד ועזרי צילום יקרים יותר. צילומי טבע שונים מצילום אחר מסיבות רבות כמו תנאי תאורה, מזג אוויר, תנועה וגישה. צלמי הטבע הם בדרך כלל גם אנשים שאוהבים את הטבע ונהנים לחיות ולעבוד בטבע. יתכנו מקרים בהם תידרש סבלנות רבה מצד הצלם כדי לתפוס את הרגע שאותו הוא רוצה לתעד.
 • קורס צילום למתחילים
  קורס צילום למתחילים מיועד לכאלה שיש להם ידע בסיסי או ללא ידע בכלל בצילום. הקורס מכניס את התלמיד לעולם הצילום וחושף בפניו את מושגי היסוד והמונחים השונים הקשורים לנושא. הקורס מעבר לידע התאורטי מספק כלים והתנסות מעשית במצלמה וסגנונות צילום. במהלך הקורס התלמיד מפתח את יכולתו ומיומנותו להשתמש במצלמה כדי להביע ולפתח את האומנות האישית וסגנונו.
 • לימודי קולנוע
  קולנוע הוא תחום אומנות חדש יחסית אך עם זאת הוא תחום האומנות הפופולרי ביותר, קולנוע הוא יצירת תוצרי תרבות, אותם סרטים שבהם צופים מליונים ברחבי העולם. הקולנוע נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו והנו בעל חשיבות בעיצוב התרבות. לימודי הקולנוע מלמדים את התלמיד את העקרונות והפעולות הנדרשות כדי ליצור סרט שלם.
 • קורס צילום
  קורס צילום יתן לך ידע וכלים שבעזרתם תוכל לצלם במיומנות. תלמד על אופן פעולת העדשה, הצמצם וחלקי המצלמה האחרים ותפקידיהם. כיצד תוכל באמצעות המצלמה להעביר את המסר האומנותי שאתה מוצא באובייקט המצולם ועוד.
  1  
הגשמה  בצילום

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח