פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורסים מקצועיים - קורסי ניהול ושיווק

כאן נפרט בוגע לקורסים השונים בנושאי ניהול ושיווק, קורסים מקצועיים, הכשרת עובדים וכדומה. מטרת הקורסים היא להעשיר את הידע של מי שכבר שייך לתחום או לתת היכרות עם הנושא למי שמעוניין. מלא ושלח את הטופס ונציג יחזור אליך כדי להתאים עבורך את מסלול הלימודים שנכון לך.
 • איפה ללמוד הנהלת חשבונות?
  למרות פיתוחן של לא מעט מערכות ממוחשבות להנהלת חשבונות, עדיין קיים ביקוש רב לאנשי מקצוע מיומנים בתחום. לימודי הנהלת החשבונות אינם לימודים אקדמיים, אלא קורסים מקצועיים המסמיכים את בוגריהם לעסוק בהנהלת חשבונות ברמות שונות. תואר אקדמי בהנהלת חשבונות הוא למעשה תואר ראשון בחשבונאות, אשר בוגריו מוכשרים לעבודה כמנהלי חשבונות. לימודי הנהלת חשבונות מבוקשים במיוחד על ידי נשים המעוניינות לשלב את עבודתן בחיי המשפחה ועבור מי שמעוניין להתחיל את דרכו בתחום החשבונאות והפיננסים.
 • לימודי קורס פרסום ותקשורת
  אתה רוצה להיות פרסומאי? להגיע עם המסר שלך ולהשפיע על קהל היעד? לימודי פרסום ותקשורת יציידו ויספקו לך את הידע התאורטי ואת הניסיון המעשי ביצירת קמפיינים פרסומיים אפקטיביים. אנחנו בהגשמה כאן בכדי למצוא את מוסד הלימודים המתאים ביותר עבורך ללימודי פרסום ושיווק.
 • לימודי פרסום ושיווק
  רוצה להצליח במקצוע הפרסום והשיווק? לחדור עם המסר שלך ווליצור השפעה על קהל היעד? לימודי פרסום ושיווק יעניקו לך את הידע התאורטי ואת הניסיון המעשי בהפקת קמפיינים פרסומיים מוצלחים. אנחנו בהגשמה כאן בכדי למצוא את המקום הנכון ביותר עבורך ללימודי פרסום ושיווק.
 • לימודי קורס שיווק בפייסבוק
  רוצה להפוך למקצוען בשיווק בפייסבוק? תוכל לרכוש ידע וניסיון במהרה בתחום מתרחב בעל וחשיבות שיווקית וביקוש שהולך וגובר עם הזמן. לימודי שיווק בפייסבוק יציידו אותך במושגי היסוד והדרכים ליצור קמפיין פייסבוק פרסומי שיקדם ויחשוף את המוצרים שלך להמונים.
 • קורס שיווק עצמי
  מעוניין ללמוד איך לשווק את עצמך, להביא את הסביבה להכיר ולראות את היכולות שלך? לימודי שיווק עצמי ילמדו אותך כיצד להעביר לסביבה את הרושם המתאים בצורה ברורה ובדרכים שונות. שיווק עצמי נכון יכול ליצור עבורך הזדמנויות חברתיות ועסקיות ולקדם את מטרותיך.
 • קורס שיווק ומכירות
  אתה רוצה להצליח בשיווק ומכירות, אם אתה מהצפון, הדרום או המרכז לימודי שיווק ומכירות יעניקו לך ידע תאורטי וניסיון מעשי לשליטה ויכולת בשיווק ומכירות. ללא שיווק ומכירות או אם לעסק ישנו צוות שיווק ומכירות לא מיומן, לעסק אף על פי שייצר ויציג מוצר טוב ואיכותי יהיה קשה מאוד לשרות ולהצליח.
 • הנדסאי תעשייה וניהול
  לימודי הנדסאי תעשייה וניהול הם לימודים שמכילים נושאי לימוד רבים, זהו תחום הנדסי שנלקח מעולם התעשייה והניהול, הנושא הוא דינמי שמתפתח ומתאים עצמו לקצב הצמיחה ולצרכים במשק. לימודי הניהול ביחס לייצור וכלכלה הם שילוב שנותן לתלמיד ידע מקצועי ומעשי שבעזרתו הוא יכול להשתלב במגוון תפקידים במשק. כל אלה הופכים את המקצוע למבוקש ונפוץ.
  1  

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח