פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורסים מקצועיים - קורסי איפור

בדף זה תוכלי למצוא מידע על קורסי האיפור השונים, נושאי הלימוד, הסמכות, מבנה הקורס ועוד. איפור הוא תחום ססגוני ומרתק. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי איפור. מלאי ושלחי את הטופס בסוף העמוד למטה ונציג יחזור אליך כדי להתאים עבורך מסלול ומוסד לימודים שיענו על צרכייך.
 • לימודי קוסמטיקה - JJ Cosmetics
  מכללת JJ היא מכללה מובילה בתחום של קוסמטיקה ומקצועות היופי. במכללה של ג'וליה ג'ייקובסון מכשירים מידי יום קוסמטיקאיות במגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה. מעבר לידע התאורטי בנוגע לעור, חומרים, כלים ושיטות ישנה התנסות מעשית שמביאה את הקוסמטיקאיות המתלמדות לרמת מיומנות ושליטה מעולה בשיטות ובכלים של המקצוע.
 • קורס איפור קבוע
  איפור קבוע הוא טכניקה קוסמטית שבאמצעותה מוחדר פיגמנט של צבע המורכב ממינרלים לעור, משתמשים בשיטה הדומה לקעקוע, מחט מוחדרת לעור במהירות רבה לשכבת העור העליונה. משך הזמן שבו האיפור הקבוע נשאר על העור תלוי במספר גורמים: חלק הגוף או הפנים, סוג הפיגמנט וטיב החומרים, סוג העור והמיומנות של המאפרת. בדרך כלל האיפור דוהה לאחר שלוש שנים.
 • קורס איפור
  איפור הוא תחום ססגוני ומרתק בו ניתן לפתח את הכישרון האמנותי והיצירתיות. עם הגידול בדרישה למדיה, סרטים, טלוויזיה ואינטרנט ובכלל בתחום של יחסי ציבור ישנה דרישה למאפרים במגוון משרות. איפור הוא למעשה שם כולל לחומרים קוסמטיים שונים המשמשים לצביעת הפנים או חלקים בפנים בעיקר ולעתים גם לצביעת הגוף. קיימים תכשירי איפור רבים כמו: אודם, סומק, מייק-אפ, קונסילר, פודרה, מסקרה, תוחמים ועוד. משתמשים באיפור גם כשם פועל כדי לתאר את הפעולה של איפור.
  1  
הגשמה באיפור

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח