פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי תואר ראשון - לימודים נוספים לתואר

כאן נפרט בנוגע למסלולי לימוד נוספים לתואר ראשון. נפרט לגבי הנושא הכללי, תכנים, התמחויות, אפשרויות תעסוקה ועוד. המטרה שלנו בהגשמה היא לעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודים לתואר ראשון. מלא ושלח את הטופס עוד היום ויחזור אליך יועץ לימודים שיעזור לך למצוא את המסלול ומוסד הלימודים המתאים לך ביותר.
 • לימודי הוראה וחינוך לתואר ראשון
  בלימודי חינוך והוראה לתעודה לומד הסטודנט את העקרונות הבסיסיים של חינוך, שיטות ודרכים לעיצוב תודעת התלמיד וכמו כן כלים לפיתוח מיומנויות וכישורים אצל התלמיד. לימודי תעודה בחינוך הוא תחום כללי וכולל בתוכו תחומים ממוקדים יותר
 • לימודי חשבונאות לתואר ראשון
  לימודי חשבונאות וראיית חשבון לתואר ראשון מאוד מבוקשים זהו התחום שעוסק בכל מה שקשור לפיננסים, אין היום עסק או ארגון שלא מנהל את התנועות הכספיות שלו. ישנה חשיבות רבה הן מבחינת מיסוי וחוק והן מבחינה עסקית בניהול ורישום מדויק של התנועות הכספיות בעסק. רואה החשבון הם אלה שדואגים להציג בכל רגע נתון את המצב הפיננסי של העסק, מידע זה נחוץ להנהלה ולבעלי המניות כדי לקבל החלטות בנוגע לעסק. נתונים מדויקים יעזרו לזהות משברים ולהתגבר על בעיות כמו גם לאתר הזדמנויות עסקיות ובאופן כללי להביא לשגשוג והצלחה פיננסית
 • לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון
  לימודי כלכלה ומדעי המחשב הם לימודים רב תחומיים נחשקים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום המחשבים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים איתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים, ההיי-טק והפיננסים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של מדעי המחשב הם בעלי משקל רב בשוק העסקים שמחד מתפתח מבחינה טכנולוגית ויישומי מחשב ומצד שני מתמודד בשווקים תחרותיים מקומיים וגלובליים. אפשרויות התעסוקה בתחום הם רבות אם במחשבים או במקצועות פיננסיים.
 • קורס תפירה למתקדמים
  קורס תפירה למתקדמים מקיף ידע וטכניקות מורכבות יותר מאשר הקורס למתחילים. הקורס נועד בעיקר למי שתרצה לפרוץ ולעסוק בתחום עיצוב אופנה ותדמיתנות. ללומדות בקורס התפירה המתקדם יש בדרך כלל ידע קודם וניסיון בתפירה.
 • לימודי קולנוע וטלוויזיה לתואר ראשון
  קולנוע הוא תחום אומנות חדש יחסית אך עם זאת הוא תחום האומנות הפופולרי ביותר, קולנוע הוא יצירת תוצרי תרבות, אותם סרטים שבהם צופים מליונים ברחבי העולם. הקולנוע נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו והנו בעל חשיבות בעיצוב התרבות. לימודי תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה מלמדים את התלמיד את העקרונות והפעולות הנדרשות כדי להתמחות ביצירת סרטים.
 • לימודי תזונה לתואר ראשון
  לימודי תזונה עוסקים בסוגי המזון השונים ובדרכים להפקתו, מזון הוא כל דבר שנאכל על ידי החי או נספג על ידי צמח, המזון מספק את החומר לביית הגוף ואת האנרגיה לפעולתו של הגוף.
 • לימודי ביטוח לתואר ראשון
  אם אתה מחפש להגשים את עצמך בתחום שמתרחב ובנוסף מציע מגוון של שירותים ומקומות תעסוקה, תחום הביטוח יכול להתאים לך. אז מה זה בעצם ביטוח? ביטוח זה הסכם שנעשה בין שני צדדים כאשר אחד המבטח, נותן אחריות לשני המבוטח לנזק העלול לקרות לסחורה או לאדם.
 • לימודי אומנות לתואר ראשון
  לימודי האומנות יתנו לך כאומן או יוצר את הידע והכלים להפוך חלומות ורעיונות למציאות. תוכל להגשים את היכולת היצירתית באמצעות הידע שתרכוש. למעשה האומנים הם אלה שיוצרים את התרבות בחברה וככאלה יש לעודד ולעזור להם. לימודי אומנות יתנו לך בסיס טוב כדי להתחיל בהגשמה.
  1  
הגשמה בלימודים לתואר ראשון

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח