פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי תואר ראשון - לימודי ניהול לתואר

כאן תמצא מידע הקשור ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים, שיווק וארגון. נפרט לגבי נושאים כללים, מסלולי לימוד, תכנים, אפשרויות תעסוקה, התמחויות ועוד. המטרה שלנו בהגשמה היא לעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי תעודה במנהל עסקים, שיווק וארגון. מלא ושלח את הטופס עוד היום ויחזור אליך יועץ לימודים שיעזור לך למצוא את המסלול ומוסד הלימודים המתאים לך ביותר.
 • לימודי חשבונאות לתואר ראשון
  לימודי חשבונאות וראיית חשבון לתואר ראשון מאוד מבוקשים זהו התחום שעוסק בכל מה שקשור לפיננסים, אין היום עסק או ארגון שלא מנהל את התנועות הכספיות שלו. ישנה חשיבות רבה הן מבחינת מיסוי וחוק והן מבחינה עסקית בניהול ורישום מדויק של התנועות הכספיות בעסק. רואה החשבון הם אלה שדואגים להציג בכל רגע נתון את המצב הפיננסי של העסק, מידע זה נחוץ להנהלה ולבעלי המניות כדי לקבל החלטות בנוגע לעסק. נתונים מדויקים יעזרו לזהות משברים ולהתגבר על בעיות כמו גם לאתר הזדמנויות עסקיות ובאופן כללי להביא לשגשוג והצלחה פיננסית
 • לימודי כלכלה לתואר ראשון
  לימודי כלכלה לתואר ראשון מקנים את הידע התאורטי והמעשי בנוגע לייצור, שיווק, הפצה וצריכה של מוצרים. כלכלה הוא אחד ממדעי החברה שחוקר את יחסי הגומלין בין המרכיבים השונים הללו. לימודי הכלכלה הפכו מאוד פופולריים גם בעקבות ההתפתחות הכלכלית של המשק ושוק ההון.
 • לימודי כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון
  לימודי כלכלה ומדעי המחשב הם לימודים רב תחומיים נחשקים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום המחשבים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים איתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים, ההיי-טק והפיננסים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של מדעי המחשב הם בעלי משקל רב בשוק העסקים שמחד מתפתח מבחינה טכנולוגית ויישומי מחשב ומצד שני מתמודד בשווקים תחרותיים מקומיים וגלובליים. אפשרויות התעסוקה בתחום הם רבות אם במחשבים או במקצועות פיננסיים.
 • לימודי כלכלה וחשבונאות לתואר ראשון
  כלכלה וחשבונאות הם שני נושאים הקשורים אחד בשני והלימודים של שני הנושאים הללו משלימים ומשתלבים בצורה טובה. ניתן למצוא בכל ענפי המשק, העסקים וגופי הממשלה השונים גם כלכלנים וגם חשבונאים, כך שהמקצוע והיכולת בתחומים אלו נדרשת ביותר. היכולת וההבנה המשולבת של הכלכלה והחשבונאות מעניקות לבוגרים יתרון משמעותי הן במציאת מקום תעסוקה מועדף והן במיומנותם בטיפול בחשבונאות וכלכלה.
 • איפה ללמוד משאבי אנוש
  רוצים להשתלב בנבחרת מנהלי משאבי האנוש של המחר? מעוניינים לדעת כיצד לנהל ולהתנהל בעולם תעוסקתי משתנה ללא הרף? היכנסו לתכלו לבחור מסלול לימודים בתחום זה.
 • איפה ללמוד מדעי ההתנהגות?
  תחום מדעי ההתנהגות עוסק בהתנהגות האנושית, תוך התייחסות לפסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, תרבות ותחומים רבים נוספים. זהו תחום משנה של מדעי החברה ופסיכולוגיה, המתמקד בחקירה והבנה מעמיקה של נושאים כמו: ניהול משאבי אנוש, הדרכת כוח אדם, ארגון חברתי ועוד. לימודי מדעי ההתנהגות לתואר ראשון כוללים מספר מקצועות ותחומים בניהם: סוציולוגיה, סטטיסטיקה, תורת האישיות, קרימינולוגיה ועוד. בוגרי תואר ראשון בלימודי מדעי ההתנהגות יוכלו להשתלב במוסדות ציבוריים ופוליטיים, במערכת הביטחון, במוסדות חינוך, רשויות סעד וארגונים ר
 • לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון
  לוגיסטיקה היא התחום שדואג לכל מה שקשור באספקת החומר והשירותים הנחוצים לאזורי הייצור בארגון, זה כולל איתור, רכישה, אחסנה, שינוע, הפצה, חלוקה וכדומה. הפונקציה של לוגיסטיקה חשובה מאוד בארגון ומביאה לשיפור בתפוקות ייצור, עלות החומר והייצור, חסכון במשאבים ומהירות אספקת המוצרים. זהו תחום מתפתח והיום עם חברות הענק שמפיצות בכל העולם הנושא של לוגיסטיקה מקבל חשיבות עליונה בהצלחה והרווחיות של הארגון.
 • לימודי ערב - מנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי ערב במנהל עסקים מתאימים למי שרוצה לשלב את לימודיו לתואר ראשון בחיים ועם מקום העבודה. מנהל עסקים מגיע מתחום מדעי החברה והפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. לימודי מנהל עסקים לתעודה כוללים בתוכם מגוון מסלולי התמחות בהתאם לכיוון שבו יבחר הסטודנט. הלימודים במסלול זה נותנים את הכלים העיוניים והמעשיים שבעזרתם ניתן להביא את הארגון ליעילות ושיפור מקסימלי ברווחים.
 • לימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי כלכלה ומנהל עסקים הם לימודים רב תחומיים מהמבוקשים ביותר, הם מקנים ידע ומיומנות בתחום הכלכלה ובתחום מנהל העסקים, השילוב של שני המסלולים נותן לבוגרים כלים אתם הם יכולים להשתלב בקלות בעולם העסקים. יכולתם בניתוח והבנת בעיות כלכליות, הבנתם באספקטים השונים של ניהול עסקים הם בעלי משקל רב בהתמודדות עם אתגרים של עסקים ופירמות במשק.
 • לימודי משפטים וחשבונאות לתואר ראשון
  מסלול הלימודים לתואר ראשון שמשלב לימודי משפטים עם לימודי חשבונאות מבוקש מאוד היות והוא מקנה ידע בשני תחומי לימודים מאוד פופולריים, התלמידים במסלול זה מקבלים יתרון על פני הלומדים במסלול לימודים חד חוגי לעריכת דין או לחשבונאות. השילוב בין השניים מעשיר את הידע והיכולות בתחום העסקים, המשפט, חברות, פיננסים, מדיני וכלכלי ופותח בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות בתחומים רבים. הלימודים הם תובעניים ומתאימים לתלמידים שאפתניים.
 • לימודי משפטים וכלכלה לתואר ראשון
  השילוב בין לימודי משפטים וכלכלה הוא שילוב מוצלח וישנם היום הרבה תלמידים שבוחרים במסלול לימודים זה. לימודי המשפטים מתמקדים בנושאים הקשורים לכלכלה ועסקים כגון דיני חברות, דיני תאגידים, חוזים וכדומה מה שמעניק לבוגר יתרון לעיסוק בתחום הכלכלה. כמו כן לימודי הכלכלה עוסקים בידע הקשור לתחום המשפטי, כך תוך שמירה והבנת הקשר בין שני הנושאים מקבל התלמיד ידע מעמיק בנושאים כל כך חשובים אלו. הבנת עולם העסקים בישראל ובעולם הן מהפן המשפטי והן מהפן הכלכלי הוא יתרון למי שמתכוון להשתלב בתחום המשפט,העסקים והכלכלה.
 • לימודי תקשורת לתואר ראשון
  לימודי תקשורת הפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. תחום התקשורת תקשורת הנו נדבך משמעותי בחיינו ולימודי תקשורת כנגזרת מכך. לימודי תקשורת לתואר ראשון כוללים בתוכם מגוון התמחויות ותתי תחומים חיוניים לתעשייה וייעול תהליכים פנים וחוץ ארגוניים.
 • לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון
  לימודי מנהל עסקים מגיע מתחום מדעי החברה והפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בלימודים לתואר ראשון. לימודי מנהל עסקים לתעודה כוללים בתוכם מגוון מסלולי התמחות בהתאם לכיוון שבו יבחר הסטודנט. לימודי מנהל עסקים נותנים את הכלים העיוניים והמעשיים שבעזרתם ניתן להביא את הארגון ליעילות ושיפור מקסימלי ברווחים.
 • לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון
  אם החלטת ללמוד לתואר ראשון במשאבי אנוש אז קודם כל כמה מילים על הנושא, המשאב האנושי היום הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר להצלחה של ארגון, עסק או מיזם. הידע של איך לגייס כוח אדם, להציב על תפקיד, להכשיר ולהניע לתפוקה חשוב מאוד ואף קובע במידה רבה את השגשוג של הארגון.
  1  
הגשמה במנהל עסקים, ניהול ושיווק

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח