פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי קוסמטיקה מקצועות היופי - קוסמטיקה רפואית

כאן נפרט בנוגע ללימודי קוסמטיקה רפואית. זהו שם כולל לטיפולים קוסמטיים שמטרתם לשמור על מראה עור צעיר, חיוני ורענן. באמצעות תכשירים, חומצות ומכשירים מביאים את העור למצב טוב יותר. משתמשים בפילינג, תכשירים נוגדי חימצון וכדומה. בכדי לקבל ייעוץ בנוגע למסלול ההכשרה המתאים לך ביותר מלאי ושלחי את הטופס בתחתית העמוד, נציג מומחה בתחום יחזור אלייך.
  • לימודי קוסמטיקה  -  JJ Cosmetics
    מכללת JJ היא מכללה מובילה בתחום של קוסמטיקה ומקצועות היופי. במכללה של ג'וליה ג'ייקובסון מכשירים מידי יום קוסמטיקאיות במגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה. מעבר לידע התאורטי בנוגע לעור, חומרים, כלים ושיטות ישנה התנסות מעשית שמביאה את הקוסמטיקאיות המתלמדות לרמת מיומנות ושליטה מעולה בשיטות ובכלים של המקצוע.
  • לימודי קוסמטיקה רפואית
    לימודי קוסמטיקה רפואית הפך להיות תחום לימודים מבוקש בקרב קוסמטיקאיות והעוסקות במקצועות היופי, הקוסמטיקה הקונבנציונלית מעניקה טיפוח ופינוק אך התוצאות באנטי אייג'ינג וחידוש תאי העור הוא אפסי. קוסמטיקה רפואית משתמשת בריכוזי חומצות וחומרים פעילים גבוהים יותר ומצליחה לחדור אל שכבות העור ואכן ליצור חידוש תאים ועיכוב בהזדקנות העור. חומרים אלה ניתנים בהשגחת רופא ולכן נקרא התחום קוסמטיקה רפואית.
  1  

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח