פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מוסיקה סאונד - לימודי מוסיקה

כאן תמצא מידע בנוגע ללימודי מוזיקה. קורסים שונים בנושאי מוזיקה החל מהמושגים הבסיסיים ועד ליצירת מוזיקה ונגינה בכלי מוזיקה שונים. לימודי מוזיקה הם תחום אומנות שמלא בסיפוק ויצירה. עם מיומנות בתחום מעבר להנאה ויצירה תשיג סיפוק ותוכל להגיע וליצור השפעה על הרבה אנשים שיקשיבו לך.
 • 13.8.14 יום פתוח ב'רימון'
  סדנאות אמן, וראיונות קבלה
 • מכללת בי.פי.אם - B.P.M
  אם אתה מחפש מוסד לימודים מתמחה בלימודי סאונד והפקה מוסיקלית שמכשיר בכל שנה מעל 700 בוגרים, שמספק אנשי מקצוע מובילים בענף. מכללת בי.פי.אם היא המקום המתאים ביותר, המכללה הוקמה בשנת 2002 וצברה מוניטין כמוסד מוערך בתחום. למכללה שני סניפים, הסניף הראשי בתל אביב ושלוחה ללימודי חוץ בחיפה.
 • איפה ללמוד מוזיקה?
  מוזיקאים רבים סוברים שאין טעם ללמוד מוזיקה בבית ספר, או לתואר אקדמי, משתי סיבות עיקריות. האחת היא כי לדבריהם מוזיקה היא לא תחום שניתן ללמוד בכיתה והשנייה כי מוזיקה היא תחום שקשה מאוד להתפרנס ממנו ולכן אין טעם להשקיע כספים בלימודים.
 • למה ללמוד בתגליות? (בית הספר לאמנויות הקולנוע והבמה)
  בשנים האחרונות, עם הגידול בדרישה לתכנים בערוצי המדיה השונים: רדיו, טלוויזיה, קולנוע ואינטרנט גדל גם הצורך בשחקנים, זמרים, דוגמנים ואמנים אחרים שיהיו מוכשרים מספיק כדי ליצור תוכן איכותי ומעניין. בית הספר תגליות הוקם כדי להכשיר אנשי במה מקצוענים ולצייד אותם ביכולות וכלי תקשורת ומשחק שיביאו להצלחתם בתחום.
 • סדנאות רוק בישראל - לימוד גיטרה חשמלית
  סדנאות רוק בישראל – האפשרות שלכם להצלחה במוזיקת הרוק!
 • לימודי / קורס יצירת מוסיקה
  כדי ליצור מוסיקה בעבר היה צורך בציוד יקר ואולפן מלא, כך שזה לא היה פשוט למי שרצה להביע את היצירתיות שלו בתחום המוסיקה. היום עם הקדמה הטכנולוגית ניתן ליצור מוסיקה בקלות ובהשקעה נמוכה בהרבה. בקורס יצירת מוסיקה תלמד איך להקים את האולפן הביתי ולהכין את המחשב לעבודה עם תוכנת סאונד מתקדמת.
 • לימודי מוסיקה בירושלים / בתל אביב / בצפון / בדרום
  מוזיקה היא למעשה האומנות של העריכה וסידור של צלילים בזמן. המוזיקה מתפתחת ומשתנה עם השנים ומושפעת גם מהקדמה הטכנולוגית. במוזיקה מוגדרים צלילים כאשר בגבהים שונים יוצרים תווים שאותם ניתן לסדר ולנגן, צירוף של מספר תווים ייצור מלודיה. מספר תווים שינוגנו בו זמנית ייצרו אקורד ומספר אקורדים יחד ייצרו הרמוניה. מרבית כלי ההקשה משמשים למתן מקצב ולא לנגינת תווים.
  1  
מלא את הטופס למטה ונציג מקצועי בתחום המוזיקה יצור איתך קשך בנוגע למסלול הלימודים שמתאים לך!

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח