פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מוסיקה סאונד

כאן נציג את הקורסים השונים בנושא מוזיקה וסאונד, ישנם קורסים רבים בתחום. שימו לב - המוזיקה היא אומנות שמתקדמת עוד מההיסטוריה והינה חלק בלתי נפרד מחיי האדם. מיסודות המוזיקה ועד להפקות ושירותי אולפן מורכבים. מוזיקה מעבר לאומנות שבה היא שיטת תקשורת שיכולה לעורר אצל המאזין את כל קשת הרגשות והלך הרוח. חשיבותה היא רבה והמיומנות בתחום יכולה להביא את האומן לתקשר את רעיונותיו לאנשים רבים.
התקשרו עכשיו לפרטים נוספים! 072-245-34-24
 • 13.8.14 יום פתוח ב'רימון'
  סדנאות אמן, וראיונות קבלה
 • לשיר שירה רימון
  מופע לשיר שירה 2013 ניהול אמנותי : אירית סלע ניהול מוזיקלי: ערן צור
 • מכללת בי.פי.אם - B.P.M
  אם אתה מחפש מוסד לימודים מתמחה בלימודי סאונד והפקה מוסיקלית שמכשיר בכל שנה מעל 700 בוגרים, שמספק אנשי מקצוע מובילים בענף. מכללת בי.פי.אם היא המקום המתאים ביותר, המכללה הוקמה בשנת 2002 וצברה מוניטין כמוסד מוערך בתחום. למכללה שני סניפים, הסניף הראשי בתל אביב ושלוחה ללימודי חוץ בחיפה.
 • איפה ללמוד מוזיקה?
  מוזיקאים רבים סוברים שאין טעם ללמוד מוזיקה בבית ספר, או לתואר אקדמי, משתי סיבות עיקריות. האחת היא כי לדבריהם מוזיקה היא לא תחום שניתן ללמוד בכיתה והשנייה כי מוזיקה היא תחום שקשה מאוד להתפרנס ממנו ולכן אין טעם להשקיע כספים בלימודים.
 • למה ללמוד בתגליות? (בית הספר לאמנויות הקולנוע והבמה)
  בשנים האחרונות, עם הגידול בדרישה לתכנים בערוצי המדיה השונים: רדיו, טלוויזיה, קולנוע ואינטרנט גדל גם הצורך בשחקנים, זמרים, דוגמנים ואמנים אחרים שיהיו מוכשרים מספיק כדי ליצור תוכן איכותי ומעניין. בית הספר תגליות הוקם כדי להכשיר אנשי במה מקצוענים ולצייד אותם ביכולות וכלי תקשורת ומשחק שיביאו להצלחתם בתחום.
 • קורס לימודי פיתוח קול
  רוצה ללמוד ולשפר את היכולת שלך בשירה? לימודי פיתוח קול יכשירו אותך ויעניקו לך ידע בכל מה שקשור בהפקת קול ושירה. תלמד בקורס להכיר את הגוף והחלקים הקשורים בהפקת הצלילים והקול, חימום מיתרי הקול, נשימה נכונה, תנוחת איברי הגוף, דיקציה, חיזוק האיברים האחראיים על הפקת הצלילים בגוף, שיפור המנעד ושמירה על אחדות השירה במנעד, טכניקות להפקת צלילים ועוד.
 • סדנאות רוק בישראל - לימוד גיטרה חשמלית
  סדנאות רוק בישראל – האפשרות שלכם להצלחה במוזיקת הרוק!
 • מוזיקלי - לוח מבצעים
  כאן תוכלו למצוא את המבצעים החמים ביותר של קבוצת מוזיקלי, עד העלאת האתר החדש לאוויר!
 • רימון דיגיטל - מגמת המוסיקה האלקטרונית של רימון
  רימון דיגיטל היא מגמת המוסיקה האלקטרונית מעת בית הספר מהמובילים בישראל בתחום המוסיקה.
 • קורס לימודי די ג'יי / DJ - תקליטנות
  די ג'יי או בעברית תקליטן, הוא מי שבוחר ומשמיע מוזיקה לקהל מאזינים, הדי ג'יי קובע את הטון ומצב הרוח של הקהל. הדי ג'יי משתמש בציוד מקצועי הכולל ציוד הגברה, מיקסר, תקליטים ועוד בהתאם לרמה ולסוג המוזיקה שהדי ג'יי מתמחה בה. די ג'ייז זוכים להערכה ומוניטין ומשתכרים בהתאם.
 • לימודי / קורס יצירת מוסיקה
  כדי ליצור מוסיקה בעבר היה צורך בציוד יקר ואולפן מלא, כך שזה לא היה פשוט למי שרצה להביע את היצירתיות שלו בתחום המוסיקה. היום עם הקדמה הטכנולוגית ניתן ליצור מוסיקה בקלות ובהשקעה נמוכה בהרבה. בקורס יצירת מוסיקה תלמד איך להקים את האולפן הביתי ולהכין את המחשב לעבודה עם תוכנת סאונד מתקדמת.
 • קורס לימודי סאונד / סאונדמן - הפקה מוזיקלית
  לימודי סאונד עוסקים בכל מה שקשור לעיבוד והפקה מוזיקלית, במסגרת הלימודים הסטודנט יכיר את המושגים הבסיסיים בנושא ואת השפעתם על הצלילים. בנוסף להבנת המרכיבים הבסיסיים של הסאונד תלמד איך לעבוד עם ציוד אולפן, הקלטות, עריכה, חיבור ציוד הגברה וקול ועוד.
 • לימודי מוסיקה בירושלים / בתל אביב / בצפון / בדרום
  מוזיקה היא למעשה האומנות של העריכה וסידור של צלילים בזמן. המוזיקה מתפתחת ומשתנה עם השנים ומושפעת גם מהקדמה הטכנולוגית. במוזיקה מוגדרים צלילים כאשר בגבהים שונים יוצרים תווים שאותם ניתן לסדר ולנגן, צירוף של מספר תווים ייצור מלודיה. מספר תווים שינוגנו בו זמנית ייצרו אקורד ומספר אקורדים יחד ייצרו הרמוניה. מרבית כלי ההקשה משמשים למתן מקצב ולא לנגינת תווים.
  1  
מלא את הטופס למטה ונציג מקצועי בתחום המוזיקה והסאונד יצור איתך קשך בנוגע למסלול הלימודים שמתאים לך!

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח