פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס נדל''ן

קורס נדל''ן - כללי

תחום הנדל''ן הוא אחד התחומים המרתקים ביותר בישראל. קורס נדל''ן מאפשר לכם ללמוד את רזי המקצוע ולהשתלב היטב בעולם מאתגר זה ולפתח קריירה נדרשת ומבוקשת.


קורס נדל''ן - הגשמה

אם בחרת לעבוד בתיווך או להשקיע וליזום בתחום הנדל''ן ולהגשים את עצמך בעולם זה - לימודי נדל''ן יעניקו לך את הידע הנדרש לפעילות עצמאית ויעילה וכלים לעבודה עם גורמים נוספים בתחום.

שוק הנדל''ן מתפתח ומתרחב ומגייס אנשי מקצוע נוספים כל הזמן. גם אתם עשויים להימנות עמם.


קורס נדל''ן - נושאי לימוד

לימודי נדל''ן כוללים מגוון נושאים העוזרים להתמקצע בתחום. תלמידים מקבלים ידע נרחב על עולם הנדל''ן והבנת האתגרים הניצבים בפני יזמי נדל''ן, רוכשים כלים לזיהוי עסקה טובה, לסגירת עסקאות ואיתור לקוחות, לומדים תפקידו של הון עצמי ברכישת נכסים ואיך לפעול בלעדיו. במהלך הלימודים תגעו בנושאים הבאים: כלכלה, שמאות, שיווק, אדריכלות, תוכנות ניהול, משכנתאות, מימון השקעות הנדל''ן, פינוי בינוי, תמ''א 38, התחדשות עירונית, מיסוי נדל''ן. הדינאמיות של תחום הנדל''ן דורשת מיזם להתעדכן באופן מתמיד בסוגיות חוק חדשות ובפתרונות חדשים וייחודיים.


קורס נדל''ן - תעודה

בשנת 1996 נחקק בישראל חוק התיווך במקרקעין, ולפיו אדם אינו יכול לעסוק בתיווך מקרקעין, אלא אם כן הוא בעל רישיון שניתן לו על ידי רשם המתווכים במשרד המשפטים. חוק זה חוקק במטרה להגביר את רמת הידע ואת רמת המקצוענות של העוסקים בענף תיווך המקרקעין.

בכדי לזכות ברישיון יש לעבור את בחינת משרד המשפטים.


לימודי נדל״ן - קרא עוד

 

 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה