פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

למה ללמוד הנדסת מזון?

אחד התחומים החשובים בלימודי ביוטכנולוגיה זה תחום הנדסת המזון. גם בהנדסה גנטית היום, עוסקים בפיתוחים שונים הקשורים אל תחומי המזון. הנושאים הללו משתלבים ה בזה.  מהנדסי ביוטכנולוגיה ומהנדסי המזון, יוכלו בסיום לימודיהם להשתלב בתעשיות שונות בתחום הביולוגיה. מי שאוהב מדעים, מחקר ופיתוח יוכל ללמוד מקצוע מאתגר לחיים ולהשתלב בעבודות מפתח שיוכלו לתת לו משכורת נאה וסיפוק רב. מי שיהיה מעוניין להתפתח יותר ולהגיע לעמדות גבוהות בתחום המחקר, יוכל להמשיך ללמוד ללימודי תואר שני ושלישי בתחום הנדסת המזון. ההתפתחות הזאת בלימודי תואר שני ושלישי יוכלו לפתח את המהנדס בבחינה אקדמאית כך שאותו מהנדס שילמד להמשך התארים האלה יוכל להיות שותף בקידום המחקר בארץ בתחום זה.
 
למי שאוהב את תחום המדע
 
במסגרת העבודה של מהנדס מזון התחום ההנדסי יכלול גם את לימודי מדעי החיים והביוטכנולוגיה, כך שהסטודנט שלומד את התחום חייב לאהוב את הנושאים הללו ואף להצטיין בהם. על מהנדס המזון, רובצת אחריות גדולה וציבורית לאבטחת המזון ואיכותו. מהנדס מזון חייב להיות בעל אופי חזק ואחריות גדולה. מהנדס המזון, אחראי באופן ישיר על בריאות המזון ורמת הבטיחות שלו. תחום הנדסת מזון בארץ, הינו תחום מבוקש כי כשלומדים באוניברסיטאות ובמכללות השונות בארץ את תחום הנדסת המזון ניתן לפנות לא רק לתחום המזון כי אם גם לתחום התרופות, וענף הקוסמטיקה. תמיד יש ויהיה צורך במהנדסי מזון בארץ. גם מבחינת השכר, מהנדס מזון בעל שנת וותק אחת יכול להגיע למשכורת של 15,000ש"ח וכמובן ככל שיצבור שנות וותק, כך תעלה משכורתו.
 
לשמש כיועצים בכירים
 
מהנדס מזון שסיים את התואר הראשון ללימודיו, יכול במשך השנים שירכוש בהן וותק, להיות יועץ בכיר או מנהל מפעלי מזון גם בארץ וגם בעולם. תחום זה במקצוע ההנדסה הינו תחום מבוקש ומסתמנת עלייה גדולה בביקוש ללימודי הנדסת המזון וביוטכנולוגיה שהם קשורים יחדיו. מהנדס מזון יוכל לתרום הרבה לפיתוח ענף המזון, התרופות והקוסמטיקה. תפקידו גם לגלות תגליות חדשות בתחומים הקשורים לחומרים כמו מזון, תרופות ומוצרי טיפוח שונים.
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה