פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת רכב בערב

כל העיסוק בתחום תעשיית הרכב כמו למשל, טיפול ותחזוקה לרכב, יכול להירכש במסגרות לימודיות שונות, כמו מכונאות רכב. הנדסאי רכב זה תואר המוענק למי שמסיים לימודי הנדסת מכונות, או\ו הנדסת רכב. לימודי הנדסת רכב מוצעים במספר מכללות בישראל. כמו כל התעשיות היום, גם תחום תעשיית הרכב הופכת לתעשייה מתוחכמת עם טכנולוגיה גבוהה וההתקדמות שהתפתחה עם השנים. יש היום רכבים מאוד משוכללים המצריכים ידע של הנדסאי רכב בעלי ידע עיוני ומעשי. לימודי הנדסת רכב מעניקה את הידע הנרחב הדרוש במיוחד לרכבים אלה. ישנם לימודים במסלולי ערב שמיועדים לאנשים אשר שואפים לרכוש השכלה אקדמאית מבלי שיוותרו על הקריירה בה הם עוסקים עד כה. הנוחות בלימודי ערב, מאפשרת לסטודנט להשתלב בלימודים ולהשתלב בקריירה מבטיחה לעתיד.
 
כיום ניתן ללמוד לימודי ערב לתואר ראשון
 
בעבר, לימודי ערב, היו מיועדים ללימודי תעודה בתקופה קצרה יחסית, היום ניתן ללמוד בהרבה מקצועות בתחום ההנדסה הכוללים גם את הנדסת רכב. ניתן ללמוד לתואר ראשון או שני בלימודי ערב מבלי לפגוע בפרנסה הקיימת. משך לימודי הנדסאי רכב נמשכים בין שנתיים שלוש, והכול תלוי גם בידע הקודם של הסטודנטים במסלול הלימודים ישנן הרבה מכללות להנדסאים שמציעות לימודי הנדסת רכב בלימודי ערב. המתכונת היא בפגישות מצומצמות יותר שמאפשרות שילוב של לימודים ועבודה, זו הסיבה שמשך הלימודים מתארך וכולל שלוש שנים במסלול ערב לעומת שנתיים במסלול בוקר.
 
לימודי הנדסת מכונות ורכב באוניברסיטאות
 
מהנדסי מכונות, עוסקים כאמור בפיתוח, תכנון ותחזוקה של מערכות שמשמשות בתהליכי ייצור של מגוון מוצרים, הפיתוח והתכנון נעשים באמצעות כלים ממוחשבים כמו: כלי רכב, מטוסים, רובוטים, מכונות ייצור שכולם בעצם מופעלים ע"י מחשב. ניתן ללמוד הנדסת מכונות ורכב ברוב האוניברסיטאות בארץ. הלימודים הינם לתואר ראשון הכולל כארבע שנים, ולאחר מכן מי שיהיה מעוניין להתפתח יותר ילמד אף לתואר שני. ניתן ללמוד הנדסת מכונות ורכב באוניברסיטאות במסלול ערב שיוכל כמובן להקל על אלה העובדים בבקרים, אך המסלול יארך בשנה. 
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה