פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת רכב

אין אנשים בעולם המערבי שאין ברשותם כלי רכב. אף משפחה אינה יכולה להסתדר היום ללא רכב. כל שהטכנולוגיה היא מתקדמת יותר כך גם סוגי המנועים והטכנולוגיות השונות ברכבים. כיום ישנו ביקוש גבוה למהנדסי רכב עליו לדעת כיצד ניתן להתמודד עם המערכות המשוכללות של הרכבים השונים. ישנם רכבים חדשים ומשוכללים שמתופעלים באמצעות מערכות מתוחכמות שעד לפני מספר נים היינו חושבים כי מדובר פה במדע בדיוני. ישנם היום מוסדות רבים שבהם ניתן ללמוד הנדסת רכב. כל מי שתחום הרכבים מדבר אליו יוכל ללמוד את המקצועי. כיון מקצוע הנדסאי רכב הינו מקצוע חשוב ומבוקש ביותר. לימודי הנדסת רכב, שואפים לתת ידע תיאורטי ומעשי על מנת להכשיר את הסטודנטים לשליטה על מערכות הרכב ולהבנתן. הנדסאי רכב, תפקידם הינו לתפעל, לתקן ולשפר את מערכות הרכב כך שיהיו מסוגלים להתמודד עם ההתפתחויות שמשתנות בענף הרכב.
 
הנושאים הנלמדים בהנדסת רכב
 
נושאי הלימוד במסגרת הנדסת הרכב יהיו: תורת הרכב, תורת המנוע, בקרת אקלים, הידראוליקה, חלקי מכונות, תכנון וניהול מוסכים, מערכות חשמל ואלקטרוניקה, אבחון של תקלות שונות ברכב ועוד. הסטודנטים ילמדו גם נושאים ומקצועות יסוד שימושיים כמו, מתימטיקה שימושית, יישומי המחשב, אנגלית טכנית, מכאניקה טכנית ועוד נושאים בתחום זה. למי שיש אוריינטציה טכנולוגית ואהבה לתחום הרכב, יוכל תוך שנתיים לרכוש מקצוע נדרש מבוקש ובעל הכנסה יפה. ניתן ללמוד את הנדסת הרכב בהרבה מכללות בארץ כמו למשל מכללת עתיד שהיא רשת מכללות טכנולוגיות, מכללת עמל הישגים, המכללה הטכנולוגית להנדסאים תל חי, המכללה הטכנולוגית באר שבע ועוד. חשוב כי תוודאו שהלימודים שבחרתם יהיו מוכרים ע"י המכון להכשרה טכנולוגית.
 
אפשרויות תעסוקה כהנדסאי רכב
 
מי שיסיים את לימודי הנדסת רכב, יפתחו בפניו אפשרויות תעסוקה רבות. ההנדסאים, יוכלו להשתלב בקלות בתפקידים מגוונים בתעשיית המכונות והרכב כמו: ניהול הדרכה בתחום הרכב, ניהול מוסך, ייעוץ לרוכשי מכוניות, ניהול מחלקות שירות ומכירת רכבים, חברות רכב גדולות, מחלקות רכב ועוד. מי שיהיה מעוניין להמשיך את הלימודים לתחום נוסף יוכל לעבוד גם כשמאי רכב, קציני בטיחות בתעבורה ועוד.    
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה