פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי הנדסת מזון ברחובות

מקצוע הנדסת המזון, כולל בתוכו יישום של עקרונות שונים מתחומים קרובים כמו הנדסה כימית של רכיבי המזון, והנדסה חקלאית. מקצוע הנדסת המזון, מתעסק בתהליכים של ייצור המזון, אבטחה ושימור של המזון. באמצעות תהליכים ביוטכנולוגיים, בקרה ואיכות המזון, ופיקוח על בריאות הציבור בנוגע למזון . מי שיהיה מעוניינים ללמוד הנדסת מזון ברחובות, ניתן ללמוד לתעודת הנדסאי ביוטכנולוגיה ברשת של מכללת אורט  מכללת אורט היא בעלת סניפים בכל הארץ ובעלי תעודת הנדסאי ביוטכנולוגיה מטעם רשת מכללות אורט יוכלו להשלים ללימודי תואר כבוגר מדעים בהנדסת ביוטכנולוגיה. לימודי הנדסת מזון וביוטכנולוגיה ברחובות, יכללו קורסי יסוד במתימטיקה, מחשבים פיזיקה, ביולוגיה והנדסה. במשך הלימודים יינתנו קורסים נוספים כמו ביולוגיה של התא, כימיה של המזון, אימונולוגיה, ניתוח של בד אן אי, וגנטיקה מולקולארית. 
 
תנאי קבלה להנדסת מזון ברחובות
 
ללימודים של הנדסת מזון ברחובות יתקבלו בעלי תעודת בגרות הכוללות 3 יחידות לימוד במתימטיקה, כימיה ואנגלית., שתי יחידות בהבעה  בעברית או בוגרי המכינה ש קדם הנדסאים שעמדו בבחינות המה"ט. לימודי הנדסת מזון ברחובות, נמשכים כשלוש שנים ומקנים תעודת הנדסאי בהנדסת מזון.
 
למי מיועדים לימודי הנדסת מזון?
 
אם אתם מעוניינים ללמוד לתואר ראשון במקצוע צעיר עם עתיד מבטיח, תוכלו להשתלב בלימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה והנדסת המזון. זהו תחום אקדמאי חדש יחסית ומרתק. מי שאוהב את תחום הביולוגיה והביוטכנולוגיה ומדעים בפרט, יוכל ללמוד מקצוע מעניין עם עבודה מעשית במעבדות שונות ומשוכללות. במסגרת לימודי הנדסת מזון, העבודה היא עם מיקרואורגניזמים שונים כמו רקמות של צמחים ובעלי חיים וחיידקים מיוחדים המשמשים לייצור המזון ולייצור תרופות שמועילים לבני האדם.
 
היכן עובדים לאחר סיום הלימודים?
 
בוגרי לימודי תואר ראשון בהנדסת מזון ברחובות, יוכלו להשתלב במגוון תפקידי מחקר בתעשיית הביוטכנולוגיה, תעשיית המזון ותעשיית התרופות. מי שיהיה מעוניין אף לעסוק בהוראה ומחקר בתחום הנדסת המון והביוטכנולוגיה , יוכל לעשות זאת במסגרת מוסדות לימוד  ומכוני מחקר שונים. בוגר מדעי המזון, הינו גם טכנולוג מזון, והוא גורם רב חשיבות בתעשיית המזון והמשקאות, המהנדס ישלב תכנון של מוצרים חדשים ואיתור של חומרי גלם.
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה